Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy tetszem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tetszem egy fiúnak anélkül hogy megkérdezném?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokat néz rád, seggedre, stb. És próbál flörtölni,más csajokat lekoptatja (jó esetben) . Remélem segitettem. Vagy ha biztosra akarsz menni, flörtölj vele!! Sok sikert
2015. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem lehet tudni. Max csak sejteni, amig biztos infobol nem tudod. Nekem pl. tetszik egy lany, de nem foglalkozom vele, amig egy masikkal nem tisztazodik a helyzetem. Amugy beszelgetnek vele meg hasonlok, de egy nagyon jo lanybaratom bnoje, es ez a lanybaratom tudja, hogy van egy masik csaj, akiert odavagyok. Azt meg nem akarom, hogy azt feltetelezze tobb csaj kell, vagy mindegy melyik, csak legyen valaki.

Sejteni lehet. Ugy nez rad, nagyon gyakran osszeakad a tekintetetek, ideges lesz ha beszelget veled, meg neha akkor is, ha nem randira hiv. Rolam sztem uvolt h bejon a lany, aki mellett ulok, es le nem veszem a szemem a labairol, es folyamat remeg az en labam, es nem tudok masra figyelni. Kb ilyen. De minden fiu kulonbozo, ahogy a lanyok is. Lehet egy fiunak be se jossz meg akkor sem ha flortolsz vele, de lehet h egy masik meg csak akkor pillant rad, amikor te oda sem nezel.

2015. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!