Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek még tetszem neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még tetszem neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és van egy fiú,aki tetszik nekem.Hazafelé a buszon szoktunk néha(kb. egy héten kétszer) találkozni.Tudom hogy tetszem neki,mert mindig néz és a múltkor kaptam tőle egy nyakláncot,meg egy üzenetet,hogy majd reagáljak valamit.Nos,amikor újra találkoztam vele nagyon ideges lettem,nem mertem megszólítani.Végül is sikerült,leszálltam vele és beszélgettünk alap dolgokról(hova jársz suliba stb.).És amikor megtudta,hogy csak 14 vagyok-ő 16-úgy éreztem,hogy csalódott.Meg is kérdeztem,és azt mondta többnek nézett(igen,kicsit többnek nézek ki).Utána ugyan olyan kedved volt,haza akart kísérni meg minden.Az lenne a kérdésem,hogy így is ugyanúgy tetszem-e neki?(bocsi,hogy "kicsit" hosszú,de így értelmes)A válaszokat előre is köszi!

2015. nov. 5. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az a 2 év semmit nem számít, ha most téged emiatt "gyereknek" gondol, akkor nem is érdemelne meg téged.
2015. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!