Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, de nem merek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem merek beszélni vele, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy általánosba jártunk és a szüleink régen jóban voltak szóval mondhatjuk,hogy ismerem,de kb. öt éve nem beszéltem vele...most pedig a sors úgy hozta,hogy abba a gimibe kerültem ahová ő is jár (egyébként egy évvel idősebb nálam).A lényeg az,hogy sokszor látom a folyosón,de egyszerűen nem merek neki köszönni..sőt egy ideig ránézni se mertem ha közel volt hozzám,ja kicsit zárkózott vagyok :DD Szóval szerintetek mit tudnék csinálni? 15L
2015. okt. 15. 17:41
 1/3 anonim válasza:
Próbálj felé közeledni!Beszélgess vele. tudj meg róla mindent amit szeretnél tudni. Előszőr ismerd meg.! Nem minden a külső. !!!
2015. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy beszélgetnem kéne vele,de itt a baj,hogy nem merek...félek,hogy beégek előtte..:(
2015. okt. 16. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:
primitív és antiszoc megoldás:D de írj rá facebookon:) ha nem mersz neki úgy,hogy "szia mi újság,rég beszéltünk" akkor valami üzenetet "véletlen" küldj félre,pl azt,hogy "de nekem tényleg tetszik". Írd hogy bocsi,nem neki akartad,és ha elkezd érdeklődni arról,hogy kiről van szó,akkor lehet hogy tetszel neki:) vagy ha nem,csak annyit ír,hogy "semmi baj" akkor pedig kérdezd meg tőle,hogy mi van vele.rég beszéltetek:) írj hogy mi lett ;)
2015. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!