Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merek beszélni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek beszélni a barátommal?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja eggyütt vagyunk ,találkoztunk is már,de az a helyzet hogy se skypeon es telefonon sem merek vele beszélni.Ez vajon mitől lehet?

Mert mindig amikor felveti a témát akkor én nem merem neki ezt elmondani hanem mindig kitalálok valamit.

kérlek Segítsetek!



2015. jún. 30. 10:03
 1/4 anonim válasza:
Miért nem mersz vele beszélni? Mit titkolsz?
2015. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mi lenne ha csak leírnád neki, mikor mondjuk nincs fent facebookon, skypeon, vagy elküldenéd neki SMS-ben? Én valami olyasmit írnék, hogy: Szia, tudom hogy eddig mindig olyan hülyén viselkedtem mikor skypeon vagy telefonon beszéltünk, csak na... nem merek megszólalni, és tudom hogy ciki meg minden, és bocsi hogy csak most mondom, csak nem tudtam hogy mondhatnám el..

Igen, nem a legjobb megoldás, de amikor tudod hogy nem egyből fog válaszolni azért kicsit könnyebb szerintem. És majd mond rá valamit, utána már könnyebb lesz, ő is megérti hogy félsz és együtt meg tudjátok oldani, nem egyedül kell gondolkoznod és túljutnod ezen, hanem biztos segít majd.

Eleinte én is féltem barátommal beszélni telón (mondjuk akkor még nem volt a pasim:)), sőt egyenesen utáltam, mert nekem meg beszédhibám van, de valami hasonló szöveget mondtam neki anno, és megértette és azóta oké minden:)

2015. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem titkolok előle semmit!egyszeruen fosok vele beszelni
2015. jún. 30. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez van/volt:D De ilyenkor mindig belegondolok, hogy milyen hülye vagyok már, miért ne menne a beszélgetés, ha élöben is minden tök jó?

Ès emiatt megpróbálom ezt legyözni és (bár tökre izgulva) mégis beszélek vele úgy, és eddig mindig nagyon jó volt az is.

Tegnap skypoltunk elöször, és elötte eléggé izgultam, de aztán ráeröltettem magam és tök sokat beszéltünk végül:D

2015. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!