Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a fiúnak hogy szeretem? 13/L

Figyelt kérdés

#fiú #lány #szerelem #kapcsolat #szeretem őszinte
2015. okt. 10. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ezt éreznie kell. Elmondani el lehet, de nem úgy, hogy odamész, mondod h szeretlek, és elfutsz. Sokat kell vele lenned, akkor rájön... És ez a jobb út. De ha el akarod, akkor is vele kell lenned, lehetőleg kettesben.
2015. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ne mond el. Megijeszted. Gondolj bele, alig vagy vele jóba, vagy mondjuk jóba vagytok, erre ő jön azzal, hogy szerelmes beléd. Hirtelen kitárja az érzéseit, és te megijedsz tőle mert akkor neked is kikellenne tárnod magadat. Voltam mindkét oldalon, szörnyű amikor bevallják, még akkor is ha tetszik neked egy kicsit. Ijesztő. És utána már nem kell.

19/L

2015. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szivi. nem akarok bunkó lenni meg semmi de nem hiszem hogy szerlmes vagy 13 évesen. ezt ennyi idősen még nem érzni az ember. mikor annyi idős voltam mint te én is azt hittem hogy jajj één szerelembe estem és ha majd felnősz te is rájössz hogy nem is voltál szerelmes
2015. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. okt. 11. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!