Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van 1 srác az osztályba,aki a legjobb haverom.

Nálunk minden 2. fiú bunkó,de Ő nagyon más.Állandóan hülyéskedünk,szivatjuk egymást.Sokszor mondták ránk,hogy szerelmesek,de eddig nem tetszett.Csak kb. 1 éve érzem úgy,hogy már nem csak barátilag szeretem.A gond,csak az,hogy a legjobb barátnőm (aki tudja,hogy tetszik a srác) azóta nagyon rá hajt:megfogja a kezét hátulról megöleli (szerinte viccből),szóval úgy érzem neki is tetszik.Mondjuk amikor kiránduláson voltak (én meg beteg voltam otthon) állítólag a srác azt mondta hogy jó csaj vagyok,és hogy neki az ilyen csajok jönnek be(!).

viszont,ha valami csoda folytán össze jönénk egyból elkezdenének csúfolni(hülye osztálytársak).Szóval én inkább titkolnám.

És nem is tudom olyan fura,néha úgy néz,mintha tetszenék neki.

Egyébként 1. óta ismerjük egymást és neki még nem volt barátnője (nekem volt barátom...).

Valamint minden rosszban van valami jó:van 1 közös témánk,amit senki se érhet (az osztályból):az asztma.

Nem szeretném megbántani,ha nem jön össze,mert szerintem sohasem lesz ilyen jó fiúbarátom,mint Ő.

Válaszokat előre is köszönöm! :)

12/L



2015. szept. 29. 16:08
 1/5 anonim válasza:

Szerintem nagyon nagyon kicsi gyermek vagy a fiúkhoz!

17/l

2015. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem feltétlenül kockáztatnám meg a barátságunkat, mert legjobb fiúbarát nem olyan sok van, és ha szakítotok akkor az nem lesz olyan jó hidd el. De ha neked annyira fontos (meg a fiunak is) akkor próbáljátok meg. Ja és miért foglalkozol azzal hogyha csúfolnak vele? Ez csak tirátok tartozik, hogy mi van köztetek, másnak nincs beleszólása. Szarjátok le.
2015. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Szopjad le elég érett vagy már ahozz is.
2015. okt. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as(?) normális válaszokat kérek,ha azt nem tudsz,akkor ne válaszolj!
2015. okt. 6. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Varjal ket evet / soknak tunik az biztos/ de addigra bjztos megvaltozik. Tapasztalatbol mondom. Most en is aokat valtozom es en ugy gondolom h te is valtozni fogsz meg 14/f
2015. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!