Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki szeretem? , én nagyon szeretem őt és nem a külsőt nézem rajta, de nekem még az is cuki

Figyelt kérdés

Sok lánnyal találkoztam de, egyikük sem volt annyira, kedves és szép lány mint ő.



Ebben az évben februárban az egyik városba.

Költöztünk a szüleimmel, és ahol a 9-ik osztályt végeztem el,azaz most megyek 10-be.a lánnyal egy osztályba járunk, aztán mikor nyári szünet lett, akkor ismerkedtünk még jobban.

Nyáron többször mentem át hozzá és beszélgetünk, egyre jobban megismertük egymást, és azóta nagyon jóban lettünk.

És pont abba a gimnáziumban tanulok, és egy osztályba kerültünk. :)

Mivel én is meg ö is programozonak tanulunk.

Nagyon szeretem de, nem merem neki elmondani.

Leirom milyen a lány.


Külső:

Vállig érő feket haj, halvány zöld szem.Gyönyörű szép arca van.

167 centi magasságú, és mondhatni duci is 100-120 kiló közötti a lány, de nem látszik rajta hogy annyi.

Diétát már elkezdte és fogyott is 20 kilót 4 hónap alatt, így most 100-120 kiló között van, ezelőtt ducibb volt, igaz hogy én vagyok 65 kilo de engem nem zavar hogy duci. :)

Az öltözködési stílusa inkább az fekete szín de, mikor milyet vesz fel.


Belső:

Kedves,visszahúzódó,csak azoknak nyílik meg akiket megkedvel, nekem már megnyílt és nagyon aranyos, szeret nevetni és van is humora.

Kissé félős, a horrort megnézi ha kíváncsi rá de azt sem egyedül, nyáron többször le mentem hozzá és ott is aludtam, volt hogy egy ágyban aludtunk de nem volt semmi (ne gondoljatok roszra)

amikor horrort nézünk olykor össze bújunk.

Sokszor elszokott pirulni mikor megpuszilom a homlokát vagy a kezét,olyankor én is elpirulok.

A szülinapjára szeretnék venni neki valamit ami holnap lesz 09.02-án, és szeretném bevallani neki hogy szeretem.

Még nem feküdtünk le, és nem is tervezem, én nem lyukra megyek, mint a többi srác és amugy is még ő is szűz nem csak én.És még nem is járunk de, én nagyon szeretnék, csak félek hogy kérdezzem meg.

Nektek mi a véleményetek erről a lányról ahogy leírtam?



2015. szept. 1. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
nekemis ez a problémám kivétel hogy én 14 éves vagyok a lány 13 még nem ismertem meg csak mert félénk vagyok de segítek rajtad hívd el valahová mozi szinház akárhova. de a legfontosabb: Akard Gondolj Képzeld ezeket ne felejtsd el egy ezossal találkoztál
2015. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Óriási tévedésben vagy. Ha 167 cm és 100-120kiló akkor nem duci, hanem súlyosan elhízott vagyis dagadt. Duci akkor lenne ha mondjuk 167cmhez kb 75-80kiló lenne..


Azt meg nem értem honnan veszed hogy ő 167cm magas? Lemérted?

2015. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A múltkor még mindketten 8.-asok voltatok...
2015. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as Mi van?

2-es talán azért mert egy betegsége van!

2015. szept. 1. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen betegsége van? Nem szeret mozogni csak zabálni?

Könnyű mindent a betegségre fogni.

2015. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jol van lebuktam 2es.

Az öcsém fiokjat használom és meg akartam viccelni hogy kiirom az őcsém kerdeset még egyszer csak cikisebben.

Heheeh erröl ugysem fog tudni hehehehehe.nyomi juzejek!!! :P

2015. szept. 2. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!