Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt mert erzem vagy mi ez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mert erzem vagy mi ez? Pedig nem szeretem

Figyelt kérdés
A baratommal 8 honapja mentunk szet, mar gondolni se gondolok nagyon ra, talan akkor ha valami emlekeztet ra, de ennyi , nem faj nem hianyzik se semmi, de megis van olyan hogy na most megnezem a facebookjat, es amikor tolti be gyomorgorcsom van jobban ver a szivem aztan betolti meglatom, es ez igy mind elmulik... Inkabb ideges vagyok amikor betolti, holott tudom azt, hogy nem tartok semmi olyantol, hogy meglatom mas lannyal, es attol felek, mert mar volt 2-3 baratnoje, es ahogy meglatom ilyen semlegesse valik, tehat tenyleg nem szeretem semmi, de megse tudom mi ez a hatalmas idegeskedes bennem amikor megnezem a facet, es elotte ?? , egyebkent harom es fel evig voltunk egyutt 20/L
2015. aug. 20. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos azért,mert lassu a neted és olyan idegesvagy, hogy nehezen tölti be és görcsöl a gyomrod az idegtöl
2015. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!