Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem nem szeretem. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aryl kérdése:

Úgy érzem nem szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még nincs egy hónapja, hogy együtt vagyunk, de nem érzem úgy, hogy szeretném. Egyszerűen nem hiányzik, nem érzem, hogy várnám, hogy újra lássam. Több napja, egyre gyakrabban gondolkodom el rajta, hogy szakítanom kéne, és hogy miért lenne jó ismét szinglinek lenni. Még sosem mondta, hogy szeret, ez is zavar kicsit. És nem szeretném egy nyaram arra vesztegetni, hogy olyasvalakivel vagyok, akit nem is szeretek igazán. De félek, hogy rosszul döntök, ha szakítok. Hogy nem adtam elég időt a kapcsolatunknak, és hogy várnom kéne még. Fogalmam sincs mit tegyek. Tud valaki segíteni?

2015. jún. 13. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már most így érzel, kár erőltetni a dolgot. De ez nyilván a te döntésed, lehet, hogy javulhat még.
2015. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Ha egy hónap után sem érzel semmit akkor hagyd a fenébe. Inkább korábban vess véget a dolognak minthogy tovább húzt fölöslegesen. Persze ez csak az én véleményem, de én így tenném. (bár én alapból olyannal nem is jönnék össze aki iránt nem érzek egy kevés szeretetet sem)
2015. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mielőtt összejöttünk, és az első 2 hétben nagyon kedveltem, imádtam vele lenni. Most, jó pár napja kezdem csak úgy érezni, hogy egyáltalán nem hiányzik. Félek, hogy rossz döntést hozok, de nem akarok "hazudni" sem neki, hogy azt higgye minden rendben, pedig nincs... Egyébként 15/L
2015. jún. 16. 23:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!