Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdnoname kérdése:

Mit tegyek ha még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18 éves fiú vagyok. Januárba kavartunk egy hónapot egy csajjal akibe magam láttam még és tényleg mintha én lennék csak csajba, és nagyon normális sokat aludtunk együtt az egy hónap alatt de nem feküdtünk le mert nem erre akartam... Pedig nem vagyok gyökér típus volt már 9 bnőm és lefeküdtem már jópár csajjal. Sose volt, hogy én bánkódom egy csaj után, max 1-2 hétig, de ez után a csaj után akivel csak egy hónapot kavartam februárig azóta se tudtam kiheverni valamiért bennem van mindig, ha részeg vagyok és bánatos akkor mindig rá gondolok, hogy ha ő itt lenne minden rendben lenne stb... Ma van a születésnapja, felköszöntöttem, de nemtudom már mit tegyek, szerintetek 9 barátnő után akiket 1-2 hét alatt elfelejtettem vagy még annyi se, ő miért jelent ennyit, meg mit tegyek? elvileg akibe volt elsőnek szerelmes ő vele van együtt... nembírok már ellenállni, őt akarom, akarom hogy költözzön hozzám és éljen velem( egyedül élek egy kertesházba másik házba a kertba mamám lakik). Szerintetek?
2015. aug. 29. 05:46
 1/1 anonim válasza:

Először is ez nem így működik. :DD

Ha nem akar veled lenni, akkor ne erőltesd. Másodszor, elmondtad már neki, mit érzel? Mert ha igen, és nemet mondott, akkor így jártál. Próbáld meg elfelejteni.

2015. aug. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!