Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg egy lánynák...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy lánynák hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Már négy éve ismerem de csak 8.végén jöttem rá hogy szeretem. Osztálytársak vagyunk. Ő egy nagyon szép lány és jelenthet e problémát az hogy van raltam egy kis sújfelesleg. De jó a humorom tudok vele jókat beszélgetni. Az a baj még hogy önbizalomhiányom van
2015. szept. 3. 21:24
1 2
 1/15 zsici:D ***** válasza:
2015. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
"Te, figyi, szeretlek."
2015. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szeretlek.
2015. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Gondolom inkább csak tetszik, a két dolog nem ugyanaz..
2015. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez a helyzet volt..részben :D A lánynak volt barája meg minden..én elég sokszor hazakísértem és enyhe utalásokat tettem rá..de nem mondtam ki konkrétan aztán 1x amikor szembe állt velem ezt mondtam:Figyi,van valami elakartam mondani neked régóta...egy idelye többet érzek irántad mint barátság...kicsi fura az elején..nekem aztmondta lehetünk barátok..egy ideig még szerelmes voltam belé,de mostmár nem...ha vissza utasít majd találsz jobbat :) És ne mond neki egyből,hogy Szeretlek! Mert megíjesztheted vele..és ennek a szónak súja van :) Sok sikert,majd számolj be a fejleményekről!
2015. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. De mint mondtam önbizalomhiányom van és félek hogy mikor alkalom lesz rá nem merem elmondani.
2015. szept. 3. 21:54
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor,ha van alkalom, udvarolj- az egy ősrégi jól bevált módszer. Milyen szép a hajad, a ruhád, és finoman megsimogathatod a vállát - megy az majd magától is, a tekintetedből "venni" fogja a szót: szeretlek.
2015. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Férfi vagy igaz? Ne félj..nem harapja le a fejed..vagy gyilkol meg az utca közepén,először ő is meglepődik és aztán lesz ami lesz..nem kell izgulni ezen :D Mondjuk én 3 napig gyűjtöttem hozzá a bátorságot és amikor ott volt a pillanat elmondtam neki izgulás nélkül és kész.NE FÉLJ!! :)
2015. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És az jelent valamit hogy a nyári szünetben megkért hogy legyünk padtársak? Meg az jelenthet valamit hogy azért jött ugyanarra a szakra mint én mert megkértem rá?
2015. szept. 3. 23:35
 10/15 anonim ***** válasza:
persze, ez sokat jelent.. azt is jelenti, hogy most azon álmodozik, hogy mikor szánod rá magad... De te is menj aludni,jó éjszakát, szép álmokat!
2015. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!