Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy az unokatestvérét szeretem?

Figyelt kérdés

az egyik legjobb barátnőm unokatestvére az a fiú,akit mindennél jobban szeretek,vagyis "tetszik" nekem..a barátnőm mindig arról beszél,hogy mindenkinek az ő unokatesója tetszik,és kemény megjegyzéseke is szokott tenni azokra a lányokra,így már régóta hazudok neki,hogy bizony nekem az xy tetszik! Mostanában egyre komolyabbak az érzéseim a fiúka iránt,és lassan a lány szemébe sem tudok nézni,annyit hazudtam neki ezzel kapcsolatban. már nem tudom magamban tartani.

azt még hozzá tenném,hogy a barátnőm és a fiú MINDENT megbeszélnek egymással--én is nagyon jóban vagyok a fiúval,de csak mint régi,gyerekkori barátok.így ha az érzéseim idő előtt kiderülnének,sok szar keveredne..valami tanács? jaa és én 16 éves vagyok,a srác pedig 17.


2015. okt. 9. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond el a barátnődnek, hogy tetszik neked az unokatesója, ha a legjobb barátnőd akkor megfogja érteni és segíteni fog neked és nem fog "megjegyzéseket" tenni rád
2015. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de akkor a fiú is megtudja ,és most még "idő előtt" van.és ha ez nem kölcsönös,akkor már máshogy fog rám nézni,nem fog írni,jönni,beszélgetni,nehogy félre értsem....

tehát ez is a bajom,de ez már egy másik kérdés lenne:D

2015. okt. 9. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen... ez is egy probléma, hát csak azt tudod tenni hogy megkockáztatod és elmondod neki
2015. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!