Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm és az exe, tanácsra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanyiih kérdése:

A barátnőm és az exe, tanácsra van szükségem. A többit lent találjátok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hosszú, de olvassátok el kérlek.

Több mint 1 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Szemrevaló lány, mindig voltak problémák az "udvarlókkal". Akad azonban egy ügy, amellyel nem tudok mit kezdeni. Az exéről van szó, akivel egész kapcsolatunk alatt -kisebb megszakításokkal- tartotta a kapcsolatot. Nagyon szeretem ezt a lányt, mindennél jobban, és a folytatás ellenére ő is nagyon szeret engem. Pár napja unalomból megnéztem, hogy kikkel beszélget. Megnéztem az exével való beszélgetését és lesokkoltam. Rengeteg szív kíséretében írták egymásnak hogy "szeretlek", a barátnőm megkérte hogy találkozzanak, kísérje be iskolába és hasonlók. Szakítottam vele, bár tudom hogy még nem csalt meg. 2 nappal a szakítás után azt mondta, hogy csak azért írta ezeket az exének, mert át akarta verni azért, amiért anno őt is átverte, tehát bosszút akart állni (miközben egy éve boldogok vagyunk együtt). Nem hiszem el neki ezt a bosszúállós mesét, de ha igaz is, szerintetek ez megbocsájtható dolog? Sírva esküdözött nekem, hogy igaz amit mond. De ha igaz hogy csak át akarta verni, akkor miért nem mondta el egyből, miután kidobtam? Most könyörög, hogy fogadjam vissza, és nem tudom mihez kezdjek. Vele akarok lenni, de akárhányszor eszembe jut, rosszul leszek és elmegy tőle a kedvem. Segítsetek pár tanáccsal, köszönöm!



2015. szept. 18. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez kamu, mert miért kellett két nap ahhoz hogy bevallja h csak át akarta verni...

Igazán megoszthatná veled a dolgait, és az h bosszút akar állni az csak azt jelenti h nem tette túl magát rajta.. én túllépnék rajta a helyedben

2015. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én igazából nem tudom eldönteni. Az a probléma, hogy először vagyok szerelmes. Több mint egy éve vele vagyok, az életem legfontosabb része lett. Napok óta könyörög és sír, hogy higgyem el, hogy igazat mond. Bennem is ez merült fel, hogy nincs túl az exén, valamiért ő mégis azt állítja, hogy de. Tanácstalan vagyok.
2015. szept. 18. 23:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem adj egy második esélyt. De csak egy másodikat. Aztán ha eljátssza akkor viszontlátásra. Meg is indoklom.

-Mindenki megérdemel egy második esélyt.

-Lehet hogy igazat mond. Te is szereted és ő is szeret, hibázott,de együtt kell lenned.

-Mi a legrosszabb ami történhet? Átver megint és ugyanott tartasz majd mint most. Szarul érzed magad és nem lesztek együtt.

2015. szept. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha jót akarsz magadnak nem adsz másik esélyt, rövid leszek.

1 évet voltam egy lánnyal.


Amikor megtörtént a szerelem: Ő egy távkapcsoaltban volt, visszamenőleg ahhoz a naphoz 2 évre. először belföldön lakott a srác, de a nyáron kiment angliába, ősszel megismertem a lányt. Szóval én úgy láttam halott a távkapcsolatuk, így mellészegődtem. közbe volt egy harmadik srác velünk együtt, aki szintén hajtott rá. Én leszek R, a harmadik K, aki meg a távkapcsolata az L. Szóval L helyzete R és K részéről reménytelen volt. Engem engedett a lány közel magához. eltelt 1-2 hét, kiderült, hogy közbe K-val is nagyon közel álltak egymáshoz csók meg ottalvás terén. Nembaj.. elnéztem neki. megbocsájtottam, elvégre miattam megcsalta mondhatni L-t, megcsalás értsd úgy csókolóztunk. hónapok során derültek ki, hogy hiába van velem mondja hogy szeret, L-el sziveket küldtek egymásnak K val meg moziztak vacsiztak.. szép volt.. Elnéztem: második esély, azaz értsd 12324112331312421-ik esély. Tehát eltelt 2 szemeszter, jött a nyár, nem láttuk egymást. azt nyár végén eljárkáltam hozzá, mondta nagyon szeret meg minden. Visszajöttünk ősszel, közli, hogy szakít majd L-el, de nehéz lesz, ezért hagyjam egyedül, közbe kiderült, hogy K-val találkozott, aztán mondta, hogy velem vége, mondtam gondolja át, de nem... minden átgondolással egyre inkább K-t akarta. jó vége lett, most ott járunk, hogy L visszajött Mo-ra hozzá, hozott neki gyűrűt, elakarja jegyezni, a lány nekem aztmondta hogy mondja L-nek hogy végleg vége, de én a lánynak már eg szavát se hiszem. Beszéltem K-val, hogy mi lesz velük, mondta hogy ő megbeszélte a lánnyal meg L-el hogy együtt maradnak... Neki se hiszek semmit, elég káosz, jobb időbe lelépni.

2015. szept. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2015. szept. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megnézted, kikkel beszélget, akkor megadta a jelszavát?

Ha tudod a jelszavát, akkor valószínűleg nem úgy fog megcsalni, hogy bármikor le tudod buktatni.....

2015. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!