Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szükségem van rá! Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem van rá! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos szerelmes vagyok a legjobb barátomba... Nyár elején elmondtam neki mindent, de persze neki én nem. Azóta nem is találkoztunk. Fizikai fájdalmam van a hiányától! Elég fura viszonyban vagyunk/voltunk (ilyen ölelés, puszi, kézfogás) és én nagyon szeretem :( Mit tehetnék? 16/l
2015. aug. 15. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Muszáj valahogy elengedned, ha nem szeret téged úgy, ahogy te őt... ha ezután nem is találkoztok, akkor valószínűleg nem.


Sajnos ez megtörténik, velem is volt ilyen, nem is egyszer... Fájni fog, de el kell engedni. Ha ő a legjobb barátod, akkor még nehezebb, mert nem tudtok csak úgy búcsút mondani egymásnak...


Erősnek kell lenned, és találnod kell egy másik fiút, akiben meglátsz valamit. Semmiképp ne depizz! :) 18/F

2015. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nyár elején elmondtam neki mindent, de persze neki én nem."

Kicsit értelmezhetetlen, de jól látom, hogy ez azt akarja jelenteni, hogy Te nem jössz be neki? Mert akkor szerintem elég tiszta volt. El kell felejtened azt, hogy szerelmi kapcsolatban legyetek.


Most lehet, hogy kegyetlennek tűnik, de ezt kell tenned ilyen esetben. (én nem szeretném, ha ennyire nyomulna egy lány, főleg, ha már egyszer elmondtam neki) Lesz majd más fiú, akit szeretni tudsz és szeretni is fog. Nyugodj meg, így lesz a legjobb, ne szomorkodj. Kitartás! :)

2015. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: szeptembertől fogom látni mert évfolyamtárs :/ de köszönöm :)

#2: igen azt jelenti :D és neked is köszönöm :) igyekszem elfelejteni csak az nem könnyű :(

2015. aug. 15. 00:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor természetes, hogy szenvedsz. Ne gyere újra egy kérdéssel, hogy: "Hogyan felejtsem el?" :D Nyilván nehéz, de valahol természetes. Ha valakit szeretünk, nem akarjuk elveszíteni. De barátságból szerelem esetén talán jobb vele megszakítani a közös pontokat. Szóval ismétlem magam: kitartás! :)
2015. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy fiú aki naon teccik a suliban és vele is ugyan az a hejzet mint a te fiúddal. A legjobb barátnőnk közénk állt, vagyis inkább ült, de az ost nem lényeg mert nem akarok üresen fecsegni. Én adtam neki egy tábla tescós csokit és azóta jók vagyunk. Remélem nálad is beválik a tippem. 12/l
2015. aug. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!