Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítségre lenne szükségem!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L1exa kérdése:

Segítségre lenne szükségem! Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Lányok fiúk sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, hogy ti ilyen helyzetben mit tennétek... A sztori a következő. Megismerkedtem egy sráccal nagyon aranyos meg minden csak már kezd túl sok lenni. Ráadásul az egyik legjobb barátnőmnek az unokatesója és mindent amit beszéltünk elmond neki, meg kb mindenki másnak... Hogy utasítsam el úgy, hogy ne legyen belőle sértődés. ?

A válaszokat előre is köszönöm.


2015. júl. 26. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már nagyon rád akaszkodik a srác, akkor így:

"Figyelj, nagyon aranyos vagy... de én csak barátként tekintek rád, és én jobban szeretem, ha meg van a saját terem, és ez egy kicsit most sok, ne haragudj.. de az az igazság." legalábbis én így mondanám...

2015. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén ez helyzetől függ. Előre nem lehet tudni, hogy mit mondj. Finoman nem kehet visszautasítani, de azért kedvesen lehet. Sose könnyű az ilyen, de jobb ha őszintén elmondod neki mit érzel stb.
2015. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Bocsi nem tetszel, csak azért randiztam veled mert unatkoztam"
2015. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már megpróbáltam kedvesen visszautasítani azt mondta oké felfogta, de mégsem mert jött azzal hogy menjünk együtt az anyukája esküvőjére Párizsba meg ,ha vissza jövünk elmegyünk együtt nyaralni... Pedig csak 3 hete sem ismerem... És ki Kiderült hogy az exe azért szakított vele mert folyamatosan követte... Szóval bonyolultabb mint gondolná az ember..

De nagyon szépen köszönöm a kommenteket:)

2015. júl. 26. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!