Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nyálasnak találjátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nyálasnak találjátok ha egy lány ír nektek szerelmes levelet?

Figyelt kérdés
Nos, járok egy fiúval már egy ideje, nehezen mutatom ki az érzéseimet, sokszor mikor mondja h szeret csak mosolygok, és milyen sajnos nem sokára kimegyek külföldre arra gondoltam búcsúzóul leírnám egy levélbe mit is érzek, leírnám, hogy mennyire szeretem és hogy hogyan tetszett meg nekem, meg úgy mindent, szerintetek ez nagyon gáz?

2015. aug. 10. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kedves ötlet, semmiképp sem nyálas! :)
2015. aug. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez az, ami kegyetlenül kényes téma. Egyszerre jó és rossz érzéssel töltene. Hiszen ír egy levelet, amiben tudatja, hogy nagyon szeret. Amit azért kapok, mert elmegy, pedig kölcsönösen szerelmesek vagyunk egymásba. Nehezebb lenne a búcsú, de jól is esne, főleg így, hogy nem tudattad vele korábban eléggé, hogy mennyire szereted. És közben azt is vedd figyelembe, hogy neked mi a jobb. Biztosan jó lenne leírni, ha nem éreztetted vele, de közben búcsúzol tőle, ami neked is nehezíti.


Őszintén sajnálom és átérzem a helyzeted. Remélem jól döntesz! Sok sikert külföldön!

2015. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, nem a kérdésre válaszoltam. Szóval egyáltalán nem lenne nyálas. Szerintem összességében jó ötlet.
2015. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én nem. barátnőm írt ezt-azt.
2015. aug. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem az, bár én kulturbarbár vagyok, és annyira nem értékelem a romantikát
2015. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez cuki nem nyálas :)
2015. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, akkor megírom neki :) elrejtem a szobájában, ha pedig elmegyek megírom neki, hogy hova.
2015. aug. 11. 00:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem írnának ilyen szerelmes levelet.
2015. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hu hát jól sült el, szegénykém meghatódott fiú létére :D
2015. aug. 24. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!