Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti is gondoltatok rá ennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is gondoltatok rá ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Már 2 éve van másik párom de egyre többet gondolok az exemre. Nagyon szeretem a mostani pasim nem kell nekem rajta kívül más szüleivel is olyan jól kijövünk és nem értem akkor miért jut eszembe mindig. Sőt gyakran álmodok is vele szépet. Nem úgy gondolok rá hogy jajj de szeretem még mindig csak úgy egyszerűen hiányzik. :/ Egy hiányzik belőle a legjobban a csókja. De csak mert olyan jó husis ajkai vannak és jó csókolni. :D Na az az egy amit visszasírnék de mást belőle egyáltalán nem. Ti is voltatok már így hogy gondoltok az exetekre annak ellenére hogy boldog párkapcsolatban éltek?

2015. aug. 27. 04:57
 1/2 anonim válasza:
Valamit nem kapsz meg a mostani pasidtól, amit az exed megadott neked. Ebben az esetben pl.: a csók. De szerintem valamilyen szinten mindenki gondol az exére néha- néha.. Meglátsz egy képet, vagy felcsendül egy zeneszám, amely egy emlékhez kötődik, VELE.. És akkor eszedbe jut, feltörnek az emlékek.. Szóval ez valamilyen szinten szerintem természetes.. Amúgy meg:"Mindig lesz egy ember, akin sosem tudod majd igazán túltenni magad. Nem számít, hogy hány jobb emberrel találkoztál, akik jobban bántak veled, és akik jobban szerettek, az agyad hátsó zugában mindig ott lesz az az ember, akit teljesen sosem tudsz elfelejteni. " :)
2015. aug. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több mint 1 éve szakítottunk, azóta egyszer beszéltünk akkor is csak pár szót. Mégis, nem emlékszem olyan napra mikor ne gondoltam volna rá legalább egyszer.

Tényleg... Ma is vele álmodtam én is, basszus!


Most volt két hónapig egy lány akivel randizgattam, de az egyik nem szorította ki a másikat a fejemből, kettőre gondoltam folyton.


Nekem sokszor hiányzik az exbarátnőm, elvégre csak ő az első szerelmem :) Talán soha nem is felejtem el.


És talán csak egy új szerelemre lenne szükségem. :)


18/F

2015. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!