Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Működne? Elég ennyi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működne? Elég ennyi?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel március óta beszélgetek(viber,snapchat).

Nagyon tetszik nekem,azt hiszem szeretem is és ő is engem.

Ezt mindketten tudjuk,de még nem beszéltük meg hogy mi legyen.(szóval hogy járjunk-e)


Egy suliba járunk.Ő nyolcadikos,14 éves én meg 12 vagyok.

A korkülönbséggel nekünk nincs bajunk,mert 2 év az nem sok és nagyon jól megértjük egymást.

Viszont ha járnánk,nem tudom hogy ő mit akarna.


Szerintem úgy lenne jó,hogy elmegyünk együtt például moziba,sétálni,étterembe vagy ilyen helyekre,átmegyünk egymáshoz és hülyülünk,filmet nézünk,fetrengünk az ágyban és "játszunk"(hempergünk,ráfekszem,felemel,stb.),

ölelkezés,puszi.Csókolózás teljes mértékben belefér,(sőt, talán az a legjobb)de én többet nem szeretnék semmiképpen sem.Ő sem olyan mint a legtöbb vele egykorú fiú,akinek csak a csajokon jár az esze és azon hogy kivel kéne lefeküdni.

Csak attól félek hogy egyszer majd szeretne velem lefeküdni(nem ilyen 3 év múlva értem az egyszer-t,hanem hogy nemsokára). Azzal azért tisztában van hogy hány évesek vagyunk,csak azt nem akarom hogy azért szakítsunk,mert én nem akartam lefeküdni vele.



Szóval úgy normálisan járnánk csak nem feküdnénk még le.

Szerintetek ennyi elég lenne neki?


2015. jún. 17. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt csak ő tudja megmondani..
2015. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha normális akkor igen.
2015. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az rendben van hogy együtt mentek ide-oda, kézenfogva sétáltok meg esetleg néha megcsókol. De azt az ágyban hempergős dolgot egyelőre hanyagoljátok. Csak azért mondom nehogy esetleg késztetést érezzen arra hogy feküdjön veled. Egyébként egy normális 14 éves fiúnak (aki nem perverz) elég kell, hogy legyen az amit leírtál. Szóval nem kell siettetni semmit szerintem 16 éves korodig rá értek a szexszel. Nekem még barátom sem volt de szerintem ez így van rendjén ennyi idősen. 14/L
2015. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. jún. 17. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!