Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez irántam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban megismerkedtem egy lánnyal,egész este elvoltunk, előtte nem ismertük egymást. Ma gondoltam ráírok fb-on, beszélgetek vele, kiderült, hogy elment nyaralni Horváthországba. Küldött képeket is, amin ő van rajta.

Szerintetek érez irántam vmit?



2015. aug. 26. 21:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, mikor kérdezgetek róla, akkor nem vmi bőbeszédű, ha én hozok fel témát, akkor azt mondja, hogy nem érdekli, de mondjak vmi mást. Szerintetek érdemes bepróbálkozni nála, esetleg elhívni vhova?
2015. aug. 26. 21:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg! Ha nemet mond nem veszítesz semmit. Ugyan olyan jóba lesztek.
2015. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálkozni mindig lehet ;)

Én szerencsére olyan lányt találtam (GYK-n) akinek mindenről megvan a véleménye és nagyon szép is :) nahh mind 1 szóval hívd el valahova de ne közeledj nagyon hozzá barátnőit kérdezgesd ,ha őket nem tudod figyeld a reakcióit pl:pasi ügyileg ,h állsz ? :) és majd te lekövetkezteted a válaszából mi is van :) lényeg,h ismerjeneg jobban téged,sok sikert ;)

2015. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!