Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most ő is többet érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most ő is többet érez irántam?

Figyelt kérdés
Már régóta barátok vagyunk de most egy táborban folyton vele voltam. Egyik kiránduláson a lány elfáradt és nekem dőlt. Ezután a tesóm (mivel ő az egyik legjobb barátnője áthívta ott aludni nálunk és este csak az èn szobámban fértek el és én meg csak a saját szobámban tudok aludni. Kb. hajnali 1kor amikir a tesóm elaludt feljött hozzám beszélgettünk és ott aludt el nálam. Akkor most ő is többet érez irántam?
2015. aug. 14. 01:09
 1/10 A kérdező kommentje:
És azt is mondta rám hogy vicces vagyok.
2015. aug. 14. 01:20
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha tetszik, akkor vedd át a kezdeményezést és gyerünk. Sok sikert!
2015. aug. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de nem tudom hogy ő mire is vágyik igazán. Van a faluban egy domb és azon egy erdő. Az erdőben van egy hatalmas szikla amiről egy patakra egy másik erdőre és a falura lehet lelátni. Szerintem nagyon romantikus hely. Szerinted az jó lenn. Mondjuk vacsorázni vagy esetleg a pataknál bringázni?
2015. aug. 14. 01:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk megkérdeztem tőle hogy ő neki tetszik e most valaki és azt mondta hogy nem.
2015. aug. 14. 01:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy csillagokat nézni, vagy sétálni. Hát, mit is válaszolt volna, ha te tetszel neki? :D
2015. aug. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jólvan lehet hogy akkor tettszettem neki akkor még nagyon sokat beszelgettunk viber en de most irogatok ra es nem nagyon ir vissza.
2015. aug. 14. 01:51
 7/10 anonim ***** válasza:
tetszettél de mivel nem léptél,ezért majd megteszi más.
2015. aug. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt most hogy értsem??
2015. aug. 14. 02:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugy hogy valaki már fűzi, ha nem nagyon irogat. Nem biztos, csak általában ekkor van ilyen.
2015. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem. Ő nem az a fajta. Még sosem volt pasija.
2015. aug. 15. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!