Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vallja be, ha érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vallja be, ha érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy nálam fiatalabb fiúba már vagy 2 éve. Pechemre amikor megismerkedtünk, akkoriban a legjobb barátja akart járni velem, akivel nem jöttem össze, de a fiú máig odáig van értem. Elkezdtünk titokban találkozni. Aminek pár hét alatt vége szakadt, mondván ő ezt nem akarja és, hogy ne keressük egymást. Fájt, de megtettem. Tavaly nyáron aztán megkeresett. Egész nyár végig incselgetett, flörtölt velem és mikor összeszedtem minden bátorságomat és elmondtam mit érzek iránta, ő csak annyit mondott, hogy félreértettem és nem akar semmit. Láttam rajta, hogy hazudik és megcsókoltam, amit hagyott. És ennyi. Akkor este küldött egy üzenetet, hogy soha többé nem akar látni. Nem értettem őt. Azóta nem igazán beszélünk. De látom rajta, hogy még mindig érez irántam valamit, amit tagad. Pl.: ha meglát egyfolytában engem néz, rólam beszél, figyeli kivel vagyok, ha más fiúval lát, akkor féltékenykedik és rosszul esik neki. Tudom, hogy nem vagyok normális, hogy még mindig foglalkozom vele, de szeretem. Arra tippelek, hogy a barátja miatt nem mer velem összejönni. Mit csináljak? Vajon most csak én képzelem be, hogy ő is szeret? 21l 19f
2015. aug. 14. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy a korbol kifolyolag nem akarja de nem hinnem hogy neki ne jonnel be probald meg benne ledonteni ezeket a gatlo falakat es ugy biztos osszejon
2015. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nagyanna468 válasza:
szerintem is szeret ha ezeket a jeleket adja, és nem biztos hogy csak a barátja miatt nem mer lehet hogy tart attól hogy ha össze jöttők minden megváltozik kettötök hogy ezek után megkell hogy feleljen neked és fél a következménytöl de az is lehet hogy a kor különbség zavarja vagy hogy a barátjának tetszelmert vannak fiuk akik ha másik fiúnak tetszik akkor nekik nem tetszhet de szerintem probálj. vele kapcsolatba lépni ha így érzel irránta és mond el neki ezeket és hogy most próbálkozol utoljára mert ha nem akkor nem fogod érdekelni többet és elfelejted lehet hogy mivel meghalja ezt megijed attól hogy elveszithet ézért összejöttök és elmond mindent léci ha megprobáltad ird meg nekem privibe hogy hogy sikerült elöre is drukolok nektek :)
2015. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez b..i :D
2015. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!