Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt a fiú? Érez irántam valamit? Vagy csak amíg a barátnője nem lehet mellette engem használ ki?

Figyelt kérdés
Tavalyi nyaralásomon megismertkedtem egy nagyon aranyos fiúval... közel is kerültünk egymáshogy, 3 napig mondhatni együtt voltunk, de nagyon messze lakik tőlem:/ és hát a problwm, hogy neki akkor fél éve barátnője volt. Utána még interneten keresztül sokáig tartottuk a kapcsolatot, majd ez február környékén fejeződött be, mivel a barátnője látta hogy beszélünk és letiltott a fiú facebookjáról. Viszont május vége fele ez a fiú megint rám írt, hogy jönnek idén is, meg mi is megyünk. De az idő miatt csak 1,5 órát tudunk együtt lenni merrt ők aznak jönnek amikor mi megyünk. Találkoztunk is, nevettünk meg minden, aztán anya hívott hogy induljak mert jön a vonat, elkisért valameddig, majd megölelt, és a szemembe nézett.. csak akkor sétált oda anyum, így nem tudtam megcsókolni, pedig kérte.. mondta, hogy vigyázzak magamra, mert jövőre is találkozni akar velem, meg hogy majd facebookon tartjuk a kapcsolatot... azt is mondta, hogy tetszek neki.. a gond csak az, hogy már másfél éve van barátnője... szerintetek miért csinálja? Szeret engem? Vagy mi? Én tavaly nyáron szerettem bele, és még most is érzek iránta valamit, ami most felerősödött... bocsi ha hosszú lett, segítsetek légyszi.. ő18/f én 17/l a barátnője 16/l
2015. aug. 5. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ő nem normális, hogy van barátnője, ennek ellenére ilyet tesz. Te meg legalább annyira nem vagy az, mint ő, mert ennek ellenére vonzódsz hozzá.

Miért nem keresel magadnak egy barátot? Vagy ez így jó, hogy találkozol vele nyaranta pár napra, ő kihasznál, és akkor ez évekig fog menni? Elpazarlod a fiatalkorod.

2015. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd kérdezd meg Facebook-on, hogy akkor mi is van, mert már nagyon nem érted.
2015. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha tényleg érezne irántad valamit, már szakított volna a barátnőjével. Csak szórakozik veled. Keress mást.
2015. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!