Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem hogy tetsszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy tetsszek neki?

Figyelt kérdés
Nekem nayon tetszik egy fiú aki egy utcányira lakik tőlem. Már egy éve beszélgetünk, de ő csak barátként bír...a barátnőm azt mondta hogy majd később talan belemszeret ( de én ebben egyaltalan nem hiszek, mert szerintem nem fog megvaltozni a velemenye.) Amióta őt ismerem, tudom h nem jovok be neki, de amikor odajott hozzam egy fiu hogy meg akar ismerni, elitasitottam, mert nekem meg mindig az az egy fiu tetszik :( szerintetek van eselyem, vagy inkabb mondjak le rola??

2015. júl. 31. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
legegyszerubb lenne ha rakerdeznel, mert igy szep lassan el fog menni elotted az elet ugy, hogy rengeteg lehetoseget elszalasztasz, egy bizonyos srcra varva. ha 1 even keresztul nem tett komolyabb lepest, valoszinuleg veszett ugy.
2015. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!
2015. júl. 31. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!