Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PappZs kérdése:

Mit kéne tennem? Szerintetek most mi van? Bővebben lent! ⬇️

Figyelt kérdés

Szóval régebben volt egy osztálytársam akibe azt mondtam hogy szerelmes vagyok de közben nem voltam, csak azért mondtam mert mindenki szerelmes volt valakbe.

Történt egy nyáron, hogy beszélgettem egy lánnyal aki azt mondta, hogy ő és a LB-m bátyja járnak. Én teljesen ledöbbentem, bár magam sem értettem, hogy miért. Ekkor kezdtem rájönni, hogy szerelmes vagyok a barátnőm bátyjába... Ebben az évben a barátnőm rá jött és eleinte nagyon fura volt neki, de most már mindent meg tesz az ügyért. (A másik lány is a barátnője) Egyik szünetben a suliban beszéltünk és felsorolta, hogy hány lány szerelmes a bátyjába meg minden.

Amikor náluk vagyok tök természetes, hogy a bátyja is ott van meg szét szedjük egymást anit többnyire a barátnőm csak néz.

Voltunk egy helyen ahol ott volt az Lb-m is a lány is meg a bátyja is és egy helyen aludtunk a barátnőmmel megy a fiúval. A fiú folyton emelgetett meg szívatott amíg ott volt a lány meg egyszer meg is kérdezte, hogy kibe vagyok szerelmes. Amikor a lány elment ezt abba hagyta. Kedves lett és kevesebbszer piszkált. (Bár a piszkálást nem úgy kell érteni, hogy bunkó volt, kedvesen piszkált) Most újra megyünk erre a helyre ugyan úgy ott lesz ez a lány és velük fogok aludni (a lány nem fog velünk aludni) szerintetek el mondjam neki, hogy szerelmes vagyok belé? Mit tegyek, hogy ne zavarjon a másik lány? Ha elmondom neki, hogy szerelmes vagyok belé, hogy mondjam el?


(A barátnőm mondta, hogy igazából nem járnak a másik lánnyal)


A válaszokat előre is köszi! Bunkók kérem tekerjenek tovább! 😊



2015. júl. 11. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
elég furcsa eset..
2015. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És szerinted el mondjam neki?
2015. júl. 12. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!