Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám vele elfelejtetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám vele elfelejtetni és hogy tudnám ujra boldoggá tennem a barátnőmet? Én 2000 születésű vgayok ő 2001 es

Figyelt kérdés
Csináltam régen hülyeséget hogy együtt voltam egy lánnyal és képeket küldözgettünk egymásról és kiderült és amikor kiderült a mostani barátnőmnek azt mondtam hogy haggyon békén pedig már őt szerettem meg már vele is jóba voltunk és több mint 1 éve vagyunk együtt és nem tudja elfelejteni ,meg z utolsó 2 honapba mostanába meg ismerkedett egy fiuval és elégé megismerkedett vele !mit tegyek hogy elfelejtse meg mit mondjak neki mit mondjak neki hogy jó kedve legyen mit csináljak hogy felrázzam a kapcsolatunk ?a mostani barátnőm már egy hete tölem távol van és nem láttuk egymást és találkozott azzal a sráccal ,szoval facebookon beszélünk és mit irjak neki még egy hétig távol lessz ?Nagyon szeretem nem akarom elveszíteni és elégsokat veszekszünk es mar nem tudok kb mit mondani neki !
2015. júl. 15. 20:32
 1/3 anonim válasza:

Katasztrofálisan "fejlődik" a világ...

Egy 14 évesnek minek kell még párkapcsolat? Fogócska, bújócska,labda, helyesírási kézikönyv.. ezek valók ilyenkor a csajok helyett :)

2015. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értelmes és megértő és megoldás kérek kommentbe !
2015. júl. 15. 20:55
 3/3 anonim válasza:
Az éjféles kívánságokon ÉN mindig elolvadtam... Igazából szerintem jobb ha felhívod..tudood.. ezek a nyálas szövegek h csak hallani akartam a hangod.. stb.. A mai 13 évesek ettől kapnak orgasmust. xd
2015. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!