Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Durván egy hete összejöttem valakivel, aki már öt hónapja értem küzd és kimondhatatlanul szeret, viszont nem vagyok benne biztos, hogy én is érzem ugyanezt. De közben ez az öt hónap alatt én találkoztam egy másik sráccal, aki iránt lehet hogy többet érzek. Nem tudom mit csináljak :( 16L
2015. júl. 12. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Eleve egy gerinctelen kis féreg vagy, hogy összejöttél valakivel, aki iránt nem érzel semmit, közben egy másik srác miatt csorgatod a nyáladat.

Az persze szar, ha szerelmesek vagyunk, és nem jön össze velünk, de az SOKKAL rosszabb, ha összejön, aztán közli, hogy bocsi, mást szeretek. Utálom az ilyen embereket, mint te vagy.

2015. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Drága 1-es válaszoló valószínűleg már volt ilyen élményben részed. éppen ennek köszönhető a kedvességed.

Bár be kell ismerni hogy igazat mondott, legalábbis amíg nem tisztáztad le az érzéseidet nm kellet volna összejönni a sráccal.Javaslom tisztáz le magban mindent utána beszélt meg az illetőkel az érzéseidet. Sok sikert.

2015. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az a helyzet, hogy akivel most vagyok ot is szeretem csak az zavar hogy nem annyira mint o engem. Es amikor vele vagyok semmi mas nem erdekel csak o. Amugy meg pont az a bajom, hogy fogalmam sincs ugy tisztan hogy mit erzek egyik fiunal se. Ja es amugy higyjetek el egyeltalan nem vagyok "gerinctelen fereg" csak szimplan ketsegek kozott hanykodok mert most egy ilyen szakasz van az eletemben. Eddig egy baratom se volt, az elso csokom is fel eve kb szoval inkabb benanak es szeremcsetlennek neveznem magam.:)
2015. júl. 12. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:

2 vagyok :)

Na szóval szerintem nyugi van. Először is szerintem tisztázd le magadban hogy melyik kapcsolatban lennél boldogabb. Tisztáz le hogy kalandvágy e vagy sem a másik srác, valamint hogy megérné e feláldozni a mostani kapcsolatodat egy bizonytalan miatt. Szerintem most tölts több időt a barátoddal és lásd meg hogy hogy alakul a dolog . :) Sok sikert .

2015. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen megprobalom megfogadni ezeket a tanacsokat:)
2015. júl. 12. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) majd ird meg h hogy alakult :)
2015. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!