Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
három éve vagyok együtt a barátommal. Nekem mindenben ő volt az első és nagyon szerelmesek voltunk. Egy éve a családja elköltözött jó messze és azóta csak egyszer találkoztunk, atélen kb 10 napra. Ettől függetlenül minden nap beszéltünk, nagyon jól ment minden. Viszont az elmúlt pár hétben egyre többet gondoltam arra, hogy vajon milyen lenne nélküle és úgy éreztem, hogy kezd elmúlni a szerelem. Eddig a távolság számlájára írtam ezt, de lehet, hogy nem csak azért van, mert pár naoja itt vagyok nála és még mindig úgy érzem. Na mostmár nem tudom mi lenne a helyes: vele maradni abban reménykedve, hogy ez csak egy hullámvölgy és utána még sokkal jobb lesz, vagy szakítani, élni az életem, és ha tényleg úgy van, ahogy éreztem eddig és ő az "igazi" Akkor úgyis újra egymásra találunk valahogy?
2015. júl. 16. 10:17
 1/4 Amy987 ***** válasza:
Egy párkapcsolat csak úgy működik, ha beszélgettek egymással. Üljetek le,mondd el neki,hogy valami megváltozott köztetek,és szeretnéd,ha segítene helyrehozni. Ha nem vesz komolyan, vagy elengedi a füle mellett,akkor legalább tudod,hogy nem ő az "igazi".
2015. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komolyan vesz. Ő nagyon szeret, pont ezért nehéz ez a döntés.
2015. júl. 16. 11:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy milyen egy jó párkapcsolat, mert a miénk jó volt. Nagyon is jó. Mindent megbeszéltünk, nagyon jól éreztük magunkat egymás mellett és sokat tanultunk egymástól. Ő a legjobb barátom, még mindig. És ő egy nagyszerű fiu, kedves, megértő és aranyos. Igazából még mindig ugyan olyan minden mint eddig (azaz nagyon jó) kivéve azt, hogy amit én érzek az már nem ugyan az, és ez meg a "mi lenne ha.." kérdések nagyon nyomasztanak. Nem szeretném őt elveszíteni, de ez már nem olyan részemről mint régen.
2015. júl. 16. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:
nehéz ám még egy ilyen pasit találni magad mellé, én a helyedben megbecsülném. a nagy lángoló szerelem nem tart örökké, átalakul kicsit nyugodtabb erős szerelemmé/szeretetté. szerintem nagyon megbánnád ha otthagyod, mert valószínű hogy neki te vagy a mindene, és nem tudná elviselni a tudatot hogy miután te "kiélted" magad "újra egymásra találtok"
2015. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!