Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy elfelejtse...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy elfelejtsem? Vagy érezhet valamit irántam? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Osztálytársam. Eléggé régóta bele vagyok zúgva, de tudom, hogy neki az osztály szépsége tetszik, aki nem én vagyok... rengetegszer beszélgetünk Facebookon, és egyéb helyeken, de ezen kívül semmi. Mikor csak ketten vagyunk/ figyelmes, de úgy érzem, hogy csak barátként tekint rám. Mindent megoszthatok vele, de most úgy megbántott, hogy rá se bírok néznu. Egyelőre fel sem tűnik neki, de nagyon rosszul esett. És a legrosszabb, hogy bármit teszek, nem tudom kiverni a fejemből... akit esetleg érdekel hosszabban, írok neki, de kérlek, segítsetek... összevesztem egy csomó emberrel azóta, és a családom aggódik miattam, mert sokat sírok, és sose vagyok jókedvü. És vele álmodok, olyanokról, hogy együtt vagyunk, stb...

2015. jún. 9. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:
hogy mit érez irántad kérdezd meg én azt nem tudhatom
2015. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!