Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érez irántam az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam az exem?

Figyelt kérdés
Három évvel ezelőtt elhagyott az akkori barátom. Nem magyarázta meg, hogy miért, de szerintem csak nem akart már tovább velem lenni. Néhány héttel később összejött valaki mással. Mégis, amikor néha beszéltünk Fészen, azt mondta, hogy még bejövök neki, meg azt is, hogy benne lenne abban, hogy megint kavarjunk, és még akkor is flörtölt velem, mikor volt valakije. De egyszer sem lett belőle semmi. És habár közben rengetegszer továbblépett másokkal, időnként mindig visszajött. Vajon mit érez irántam?
2015. máj. 30. 16:37
 1/1 anonim válasza:
valószínűleg annyira még bejössz neki hogy megdugjon párszor
2015. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!