Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit jelent ez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ez? Mit érez irántam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tavaly ismertem meg őt(egyébként ő lány én meg fiú vagyok) egy hétvégés alkalmon voltunk együtt. Én nemfoglalkoztam vele, de ő mindig nézett. Szinte mindig a szeme keresztűzében voltam. Pár hónap mulva a facebookon keztünk el beszélgetni. Órák hosszat tudtunk beszélnia semmiről is. Először csak barátként tekintettem rá, de ez megváltozott. Elég messze lakunk egymástól... Volt, hogy hívott alkalmakra ahol ő is ott volt. Gondolom találkozni akart velem... Én bevallottam neki, hogy mit érzek iránta; meglepődött de ugymond örült neki. Majd pár nappal később azt monddta, hogy ő még nincs felkészülve egy komoly kapcsolatra. Szerintetek akkor most mi van????

2015. jún. 1. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
bizonytalan a csaj bizonyítsd be neki hogy akarod őt
2015. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. :) te mit gondolsz mit érez irántam?
2015. jún. 1. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
könnyen lehet hogy érez vmit irántad, lehet azért lepődött meg mert nem hitte hogy bejön neked, illetve nem tudom hány évesek vagytok, de ha fiatal akkor lehet hogy nem akarja elsietni a dolgot és tényleg nem áll készen egy kapcsolatra
2015. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk mindketten
2015. jún. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!