Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mit érez irántam?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit érez irántam?!

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy fiú az osztályomból.Nagy szerencsémre pont mellettem ül.Nagyon úgy viselkedett eddig, hogy én is tetszek neki.Ezen a héten volt az osztálykirándulásunk, és a buszon többször megpaskolta a fejem amikor eljött mellettem.Már teljesen azt hittem van esélyem, de azt hiszem tegnap összetöte a szívem.Odajött hozzám egyik szünetbe, és azt mondta szerelmes belém...én csak álltam előtte és a világ legidiótább válaszát adtam:és miért? Amikor kimondtam felmutatta a kezét, amivel azt mutatta, hogy hazudott, és röhögve elfutott a haverjaihoz... :(

Egész este ezen rágódtam, alig bírtam elaludni, és ahányszor rágondolok összeszorul a gyomrom... ;(



2015. máj. 23. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel semmit, csak szórakozott.
2015. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is :cc pedig állítólag 2 éve én is bejöttem neki... :((
2015. máj. 23. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Háát na. Néha jár így az ember ha meglepik. Legközelebb ha egy lány odamegy hozzád és közli hogy szerelmes beléd, akkor smárold le. Ha nem szalad el utána komolyan gondolta egyébként meg majd sűrű magyarázkodásba kezd.


Amugy pedig ha nem tudod mit tégy próbáld ki hogy te is oda mész hozzá, közlöd vele tő mondatban, hogy szeretnél vele randizni. Majd szépen fordíts hátat neki és sétálj el, de ne nézz hátra.

2015. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rosszul esett neki a kérdő (magyarán elutasító) válaszod, és ezt röhögéssel próbálta leplezni
2015. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem meg fogadtak a haverjaival :c simán kinézem belőlük :/
2015. máj. 23. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy fiú szóba áll veled, még nem biztos, hogy tetszel neki, lehet, hogy csak ilyen közvetlen tipus.
2015. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!