Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 10-18 éves lányok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-18 éves lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Mi az ideálotok?Tudom,van akinek teljesen változó,meg nincs,de azért csak van olyan típus,ami közelebb áll hozzátok.

Nekem:

Mostanában 1-2-3 évvel fiatalabbak jönnek be.Barna haj,kék szem(de a barna és a zöld is,ha nagyon szép),kicsit azért nézzen ki jól(mert azért az elején az is fontos,bárki bármit mond),de az fontosabb,hogy legyen ápolt,öltözködjön normálisan(utálom ha valaki túlságosan követi a divatot pl.páwák..csak legyen normálisan felöltözve),a haja se legyen ilyen divatmajmos,hanem normálisan legyen megcsinálva,ne legyen ilyen seprű haja,hogy a plafonig fel van állítva(ami kicsit így befele van felállítva,az sztem tök jól néz ki,kép lent).Ez az én hülyeségem,de nagyon szeretem,ha egy fiúnak szép ovális,keskeny az orra..nem az,hogy nagyon keskeny,de szép formájú vagy pisze :D Magasság tök mindegy,de azért ne legyen 145 cm.Külsőről kb.ennyi.

Legyen udvarias,és megértő,támogasson mindenben,de azért ne is legyen elfogult,szóval mondja meg,ha valami nem tetszik neki.Legyen önbizalma,határozottsága..viszont utálom,ha valaki beképzelt,és nagyképű.Meg hát legyen nagy humora,meg kedves stb.,de ez alap.Ami még fontos,hogy legyen okos és intelligens.Nekem kb.ennyi.Nektek?



[link]



[link]



[link]



2015. máj. 21. 22:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#6 Mar tobb mint 3 eve vagyunk egyutt :) 5 voltam
2015. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#10:Köszi,hogy így általánosítasz,jól esik :D Hidd el,ha ismernél tudnád,hogy én mindenhova,csak a p**** közé nem tartozom :DDDD Valószínű olyan lányokkal vagy körülvéve,akik a seprűfejűekre buknak...na azok a p-k,nem én ;) Vannak még normális lányok is,inkább tetszik az átlagos,mint a páwa...
2015. okt. 3. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!