Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 10-18 éves lányok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-18 éves lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Mi az ideálotok?Tudom,van akinek teljesen változó,meg nincs,de azért csak van olyan típus,ami közelebb áll hozzátok.

Nekem:

Mostanában 1-2-3 évvel fiatalabbak jönnek be.Barna haj,kék szem(de a barna és a zöld is,ha nagyon szép),kicsit azért nézzen ki jól(mert azért az elején az is fontos,bárki bármit mond),de az fontosabb,hogy legyen ápolt,öltözködjön normálisan(utálom ha valaki túlságosan követi a divatot pl.páwák..csak legyen normálisan felöltözve),a haja se legyen ilyen divatmajmos,hanem normálisan legyen megcsinálva,ne legyen ilyen seprű haja,hogy a plafonig fel van állítva(ami kicsit így befele van felállítva,az sztem tök jól néz ki,kép lent).Ez az én hülyeségem,de nagyon szeretem,ha egy fiúnak szép ovális,keskeny az orra..nem az,hogy nagyon keskeny,de szép formájú vagy pisze :D Magasság tök mindegy,de azért ne legyen 145 cm.Külsőről kb.ennyi.

Legyen udvarias,és megértő,támogasson mindenben,de azért ne is legyen elfogult,szóval mondja meg,ha valami nem tetszik neki.Legyen önbizalma,határozottsága..viszont utálom,ha valaki beképzelt,és nagyképű.Meg hát legyen nagy humora,meg kedves stb.,de ez alap.Ami még fontos,hogy legyen okos és intelligens.Nekem kb.ennyi.Nektek?



[link]



[link]



[link]



2015. máj. 21. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
TAPS
2015. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Legyen szép haja mint Aladinnak, legyen ellentéte a páwáknak (az ecsethaj undorító) és a gyúrós vékony lábú kopasz típusú férfiaknak kinézetre és életvitelre is. Az ápoltság az alap. Alkatilag ne legyen kigyúrva, a testéhez arányosan legyen izmos. Legyen bájos.

"Legyen udvarias,és megértő,támogasson mindenben,de azért ne is legyen elfogult,szóval mondja meg,ha valami nem tetszik neki.Legyen önbizalma,határozottsága..viszont utálom,ha valaki beképzelt,és nagyképű.Meg hát legyen nagy humora,meg kedves stb.,de ez alap.Ami még fontos,hogy legyen okos és intelligens."


Inkább azt tudom meghatározni, hogy mi az amitől rosszul vagyok, hogy mi ne legyen.

2015. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekem a Baaaaaab tetszik <3
2015. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Te most komolyan 10 éves kortól kérdezed?:(
2015. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A parom az idealis.

Magas, zold szemmel lehengerlo szivmelengeto mosollyal , szoke ( ezutobbi reszletkerdes)

Husegesen szeret es ov engem, nem volt elottem es nem lesz utannam senki mas , kedves , hihetetlenul intelligens es szenvedellyel szereti csinalni amit csinal, okos, romantikus, meglepo, segitokesz, vicces es joszivu. Meg meg rengeteg minden :D a legfontosabbak hogy mindig kiall mellettem,segit ha magamba zuhanok , megnevettet es lehet ra szamutani a vegsokig. O az idealom mert mikor megolelem az az erzesem tamad hogy hazaertem.

18/L

2015. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5#

Mióta vagytok együtt?

2015. máj. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miben fogadunk, hogy #5-ös párja 4-5-6 évvel idősebb nála?! A téteket --->[itt]<--- lehet megtenni.
2015. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

külsőre a legfontosabb h nálam magasabb legyen (170 cm-től felfele). A szemszin mind1, csak lássam benne az életkedvet, az érdeklődést minden felé. A haj szempontjából nem szeretem a tüsi hajat. Fontos a harmónikus összhatás, ami nem feltétlenül azt jelenti h modell alkat kell legyen.

Belső tulajdonságok alapján: megértő, nyitott, kissé szarkasztikus humor, önbizalom, gerincesség (legyen alap megjelenése, egy tartás benne, ami a jókedvet sugározza). Ne legyen nagyképű! Legyen társasági ember (nem az a szószátyár tipus, tudjon hallgatni is). Ne legyen előitéletes. Legyen hűséges! Legyen saját egyénisége, stilusa és ne valami csicsás, más emberektől öszeszedett, nem harmónikus egyveleg. Ennyi.

16L

2015. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akiknek kinyitom az ajtot ;)
2015. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mennyi álszent p*csa van itt te jó ég. :DD

az alapján amit elmondtatok mindenkinek az esete vagyok?

mégis akkor hogy lehet hogy nincsen barátnőm?, sőt rám se néz egy lány se. Eléggé szociális ember vagyok, nem vagyok bunkó, stb-stb, meglehet nem vagyok egy adonisz, de csúnya se vagyok (szerintem) szóval valami itt nincs rendben lányok, tessék az igazat mondani.

18/F

2015. máj. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!