Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek milyen test...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen test alkatú Férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Szomorkás a kérdés az eredmény ilyesmi lesz


1% - kövér

2% - vékony

5% - gyurma

2% - mackós

90% - vizilabdázó test

2015. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lányként kérdezem ezt mivel most voltam lent Balatonon és megkaptam hogy nem a férfiakat szeretem mert a férfiaknak van szexüzemtartálya vagyis mackós vagy több is a srác. (én inkább a vékony szálkás srácokat szeretem nem is a vízilabdázókat)
2015. máj. 11. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor nekem alapból nincs esélyem mert én vékonyabb vagyok és enyhén szálkás.

80 kilómhoz 10% a testzsír, de még így is olyan aprócskának tűnök.

2015. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2


Dede a vékony szálkás az is vizilabdázó.

2015. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a kövér és a sovány emberek nem játszanak. Ugyanakkor a túságosan kiépített izomzat se vonz. Az szeretem ha valakinek látszik az izomzata de inkább az a rakodómunkás jellegű izomzat amiben erő is rejlik nem csak kondi meg porok. A hasizom annyira nem izgat sőt a kockás has inkább zavar de persze a sörhas se nyerő. A magasságnál lényeges hogy ne legyen sokkal magasabb mint én ha egy mód van rá :D nálam alacsonyabb emberrel nem biztos hogy összejönnék. Persze én se vagyok egy égimeszelő :D ritka aki nálam alacsonyabb pasi.

Abban igaza van az első hozzászólónak hogy kevés lány rugdalna ki magamellől egy vizilabdást. :D ugyanakkor ezek az elvárások se teljesen reálisak. Ha valaki megtetszik és kétméter magas vagy épp kicsit alacsonyabb mint én nem ez lenne az ok amiért el lenne hajtva ahogy a tökéletes testalkat is inkább fantázia :)

2015. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Átlagos. Ne legyen kövér, hájas. Egy kis felesleg belefér. És ne legyen betegesen sovány sem. A két véglet között nagyon sok minden tetszik. Leginkább a sportos, kicsit izmos, de nem kigyúrt, egészséges alkat tetszik.
2015. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

de hisz a vizilabdasoknak nincs is jo testuk


mar aktiv korukban van rajtuk fokazsir, s amint abbahagyjak, egybol elpacalosodnak


ma egy 100 méteres sikfutonak, egy alpesi sizonek vagy egy labdarugonak szebb teste van (vekony, de izmos)

2015. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a sportos, de nem a testépítő, kövér semmi szín alatt, de ugyanúgy az sem, akinek a combja az enyémnél vékonyabb.
2015. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagydarab vagyok 140kiló minden csajnak bejövők jó a dumám szépen tudok nézni. Meg nem titkolom ha bejön a gyengébbik nem. Az adoniszok meg sírnak melettem hogy ő gyúr éjjel nappal aztán semmi. Az önbizalom visz mindent. Egyszer egy csajnak köszöntem csak hogy: Szia! mire az ő válasza annyi volt: Mit képzelsz te zsíros állat. -Erre én mosolyogva csak annyit mondtam: sose tudod meg miről maradtál le. utánnam jött...- 3hónapig jártunk. Még csak gazdag se vagyok. Kamu, hogy csak ronda gazdag vagy kigyúrt macsó kell a nőknek. A nőnek férfi kell...
2015. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Képzeld, én lány vagyok, és NEM jön be a túlzott önbizalom. Elárulok egy titkot: A szerényebb srácok a nyerők hosszú távon. Az, ha egy dagadt disznónak túl sok az önbizalma UNDORÍTÓ. Mint lány mondom: Nem az önbizalom, nem a macsóság, a szerény férfiasság a tuti. Kedves, gyengéd, de erős, okos. Ez mindent visz.

16/L

2015. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!