Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok nektek milyen testalkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen testalkatú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nem zavar az titeket ha mondjuk kicsi a melle, vagy alacsony, esetleg nagyon vékony/kövér?
2015. máj. 19. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem zavar ha kicsi a melle, nekem is az, legyen vékony az a lényeg :)
2015. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Ne legyen nálam magasabb az hogy milyen magas az mindegy csak magasabb ne legyen nekem a vékonyak jönnek be de azért a medence csontja ne látszódjon
2015. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ne legyen magasabb max. egymagas velem. Teltebb, molett alkat. Ne legyen kis melle.
2015. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem bejönnek a magas lányok, közel 170 cm vagyok, legyen sportosan vékony, formás mellei, az nem baj, ha nem C-sek, ne legyen lapos tepsi segge.
2015. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen folyósan kövér vagy olyan sovány, hogy minden csontja látszik. Nálam az a fontos, hogy feszes legyen. Hogy kisebb vagy nagyobb a melle, nem számít, mert mindkettőből van szép :) Az, hogy alacsony, nem zavar, de ne legyen sokkal magasabb nálam.
2015. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban bejön ha alacsonyabb nálam, én 165 cm vagyok és legyen vékony, én is az vagyok... kicsi mell meg kifejezetten jobban tetszik. :)
2015. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A magasabb, vékony lányok tetszenek.

Én alacsonyabb, formás(nagyobb mell, kerek fenék) testalkatú lány vagyok.

2015. máj. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Most vagy bejön valaki, és akkor nem hogy nem zavar, de kifejezetten tetszik a teste, vagy nem jön be.


Nekem alapvetően az arányok a fő szempont, vagy homokóra vagy körte alkat, telt combok, kerek fenék. De ebbe beletartozik pl. Elly Mayday, Emily Browning vagy Samantha Wright is. Na most ebből az első lány plus size model, a második kifejezetten vékony, a harmadik meg olimpiai súlyemelő, szóval ki van gyúrva de rendesen.

De azért általánosságban az jön be ha van rajta valami puha, és inkább kerekded mint szögletes-csontos.



Tegyük hozzá, hogy általánosságban preferenciáktól függetlenül a női szexualitás másként van bekötve mint a pasiké.

Egy férfi sokkal inkább vizuálisan indul be, ezért van az, hogy a felnőttfilmek nagy részét férfiak gyártják, férfiaknak.

A nők viszont a szenzoros ingerekre, illetve illatokra, érzelmi impulzusokra érzékenyebbek. Ha megnézed, a fanfic.net vagy az Ao3 közönsége és feltöltői 80%ban nők (És bizony-bizony dominál a fiú-fiú párosítás, mert arányaiban nézve a több a heteró lány).



Nekem sokkal fontosabb, hogy me legyen a kémia...ezt milyen sokan mondják, és mekkora bullshitnek tűnik már? Pedig nem az, ha a lánynak kompatibilis természetes feromonjai vannak, tapasztalat, hogy fél méteres közelségbe jön és már tocsog a bugyi.

Ezen kívül sok múlik azon is, hogy milyen a dinamika, a csaj fölrak a falra és már a nevemre nem emlékszem.


Persze vak nem vagyok, de ezek a dolgok nekem fontosabbak, mint hogy van-e a hátsóján narancsbőr.

2015. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Telt, ducibb, de érett lányok!:)

Nálam a személyiség és az arc a fontos leginkabb..

Minel inkabb legyen kis szerény, kedves, de az agyban egy vadmacska :D Egy kedves arc elég, hogy odáig legyek, meg vissza...:)

2015. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a fiús lányok jönnek be. A nagy ciciket nem igazán preferálom. A már tényleg kövér lányok nekem nem jönnek be (ők már a 100kg körül, felett vannak). Én a kisebb ciciket és a kisebb, de formás popót szeretem. A túl magas lányok és a nálam alacsonyabbak nem jönnek be. Én kicsit duci vagyok és hát nem vagyok túl magas sem. Ennek ellenére a barátnőm úgy szeret, ahogy vagyok. Egyébként szerintem az arc és a belső, ami legjobban megfog. A barátnőm mondjuk a lábam közötti szépségemet is szereti nézegetni. :D
2015. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!