Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok nektek milyen testalkat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen testalkatú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nem zavar az titeket ha mondjuk kicsi a melle, vagy alacsony, esetleg nagyon vékony/kövér?
2015. máj. 19. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan az jön be, ha van rajta mit fogni :) Van rajtam is, nem tudom mièrt de leginkàbb a hozzàm hasonló alkatú lànyok jönnek be...Valószíneg ehhez annak lehet közé, hogy elfogadtam magam ès szeretem a testem :) Valahogy vonz a tökèletlensèg, hiszen az èlet nem a címlapròl lelèpő modellekről szól, pont a tökèletlensèg tesz valakit emberivè...Ès ha egy tökèletlen testhez egy lehengerlő szemèlyisèg ès egy erős szexuàlis kusugàrzàs tàrsul akkor èn szemèly szerint tökèletesnek làtom az illető testèt is :) L/27
2015. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 egy naaagy fan válasza:
Nekem az arc a legfontosabb, de ne legyen nagyon fiús.
2015. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!