Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondhatta el nekem ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta el nekem ezt el a srác?

Figyelt kérdés

Lényegben annyi hogy van 1 fiú aki tetszik. És én meg mondtam a barátnőmnek hogy egy olyan kaliberű fiúval mint ő szívesen elmennék randizni vagy akárhova, ezt ugye a barátnőm elmondta a fiúnak.Csak neki mondta el senki másnak sem. A fiú meg ezt elmesélte nekem, mondtam neki hogy igen mondtam, de nem kérdezett semmit tőlem én gondolom azért mert nem akar tőlem semmit. Van 1 srác, látta hogy sírok, egyébként jóban vagyunk.


És megkérdezte hogy mi a baj mondom hogy semmi és aznap még idő amit együtt töltöttünk vagy még 3x megkérdezte. És azt mondta ha bármi van akkor ő ottvan nekem és elmondhatom neki bármi gondom van. Meg rá következő nap reggel találkoztunk és akkor megint mondta hogy na mi a baj mondjam el neki. Furcsáltam hogy ilyet kérdezz ennyiszer.



tegnapelőtt 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen lenne a lelki szemetesed mivel bejössz neki és ezt is bevállalná.

A másik nem akar tőled semmit.

A barátnőd pedig igazi faszszopo mint a barátnőitek nagyobb része.

tegnapelőtt 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Vagy bejössz neki vagy nem, de ennek a srácnak fontos vagy.

Nekem is volt olyan lány barátom középsuliban akire nem tudtam nőként tekinteni. Kb mintha a hugicám lett volna, nem akartam tőle semmit, de fontos volt nekem.

Persze volt ilyen dolog olyan lánnyal is akire ha akartam volna se tudtam volna csak barátként tekinteni.

tegnapelőtt 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy barátok lennénk, inkább csak beszélgetni szoktunk.
tegnapelőtt 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy szimpi vagy neki, azt viszont nehéz megítélni, hogy milyen értelemben.
tegnap 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!