Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki tetszik és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik és én is tetszek neki és ma rá kerestem facebookon és véletlenül be jelöltem de rögtön ki is törültem,de elküldte neki az értesítést mrt pár percre rá bejelölt.Most mit csináljak vissza igazoljam vagy ne ,ez most így nm ciki?

Figyelt kérdés
aug. 21. 20:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki a dolog,velem is előfordult ez és rám is írt beszélgetni kezdtünk. Szerintem igazold vissza mivel bejelölt,hátha kezdeményez:)
aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, ebből love lesz
aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Jelölj vissza
aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld vissza. Még egy kapcsolat is ki sülhet belőle 😁 hajrá
aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kellett volna törölni
aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs benne.
aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy gond lenne. Aķi ebből gondot csinál az annyit is ér. Legalább most már tudtok egymásnak nyugodtan írni.


Persze nem kellett volna visszavonni a jelölést, de ez van. Ha bejössz neki,ilyeneken nem fog fennakadni.

aug. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
jelöld vissza, és beszélgessetek, másképp sose tudjátok meg, mit akartok a másiktól
aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld vissza ez nem ciki hanem ciki!!
aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 milesahegyrol._ ***** válasza:
100%
Nyugodtan jelöld vissza. Bár felesleges volt a jelölést kitörölni
aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!