Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy srác de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác de sokkal idősebb is nálam. Minden héten látom szinte együtt szoktunk járni meccsekre baráti társasággal stb. ?

Figyelt kérdés

És már akkor is volt hogy a kocsiba maszirozta a lábam meg hasonló beszéltünk messangeren nem is egyszer de abból azt vettem ki hogy csak 1 alkalmat akar ( tudom hülye vagyok ha ilyenbe bele megyek meg stb... Nem is tettem meg)

Szóval nem elég hogy tetszik is nagyon rajatszott pluszba még erre az egészre. Viszont most úgy néz ki hogy lesz barátnője és egyszerűen ezt nem tudom feldolgozni mer annyira tetszik és olyan helyes . Minden héten talalkozok most is vele szinte és egyből minden eszembe jut. Hogy tudnék túllépni rajta?


aug. 14. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írtad is, hülye dolog lett volna ilyenben bele menni.

Most is gondold azt. Becsüld meg magad annyira, hogy ennél a srácnál jobbat érdemelsz, és ha tényleg csak egy éjszakára lettél volna jó neki, ráadásul most már nem is érdekled, mivel van valakije ő nem is érdemel meg

aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tőle kell megkérdezni, mit akar(t) tőled.
aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy sokkal idősebb? Hány évesek vagytok?
aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A leggyorsabban úgy tudsz túllépni rajta, ha kerülöd a találkozásokat.
aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!