Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy srác, de nem akarom, hogy tetszen? (A fiú jól néz ki és kedves is, de tudom, hogy mindegyik kapcsolata kb. 3 napig tart és aztán máris lesz egy másik csaja...)

Figyelt kérdés

aug. 17. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Három nap az nem kapcsolat.
aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
a Te lelki épséged érdekében szerintem jól is érzed, ha nem akarod, hogy tetsszen. értesd meg magaddal, hogy nem szabad rá gondolni, ha nem komoly érzelmek vannak (pl évek óta), akkor szerintem hamar el tudod űzni magadból.
aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak skalpot gyűjtesz és nem zavar, hogy csak egyéjszakás kaland leszel neki, akkor hajrá, vesd be magad.


Komolyan ez sosem fog működni, te is tudod.

aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Ha te nem olcsó cafkaként adod magad neki mint a csajai, akkor talán kitart, ha igényes lányként nem engeded ágyadba, csak ha feleségül vesz, ez így áldásos.
aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy ilyen, és "csak" jól néz ki, meg kedves, akkor el fog múlni, nyugi
aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, csak akkor keruld, ne talalkozz vele, ugy konnyebben tudsz tullepni rajta
aug. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld minél inkább tudatosítani magadban, hogy rosszul fogsz járni, ha belemész.
aug. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Vajon mi foghatott meg benne, ha ezt tudod róla?

Tapasztalat, hogy az ilyen momentum nem önmagában jár, a személyiségjegyei között bőven megmutatkozik ez a hozzáállás más téren is.

aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy belátod, hogy ezek a 3 napos valamik eléggé lerontják az illető megítélését, ráadásul szinte biztos, hogy te is csak egy ilyen rongy lennél neki. Jó pasi meg van még bőven, szerintem semmit nem vesztesz, ha elengeded, sőt nyersz időt és megmenekülsz egy megaláztatástól.
aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
aug. 18. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!