Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek jeleknek számítanak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jeleknek számítanak? Vagy mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik lassan egy hónapja és sokszor nézz és volt miko rám mosolygott.Ma rám köszönt mikor egy olyan barátnőmmel voltam akit ismer és vissza köszöntem.Nagyon sokszor nézz vagyis sokszor láttam már hogy bámul

szept. 16. 08:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem kell minden részletet megkérdezni. Nem ismerjük a srácot. Lehet jel is de lehet nem.

Én pl mindenkivel barátságos és kedves vagyok, volt fiú aki ezt többnek értelmezte és okozott pár kellemetlen hetet a dolog.

Akkor fogsz konkrétumot megtudni, ha elhív randizni, addig nem fix semmi. De még ha randiztok is, akkor se biztos, hogy lesz belőle valami.

Próbálj vele beszélgetni! Ismered egyáltalán, vagy csak a róla alkotott képet találod vonzónak?

tegnapelőtt 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Smárold már le..
tegnap 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Még nem beszéltem vele csak köszöntünk egymásnak,főleg az a barátnőm mondja el róla tudni valókat mert együtt van órájuk.


Utolsó nem értem az mire lenn jó

tegnap 06:07
 14/16 anonim ***** válasza:
13 hát akkor mielőbb ismerd meg, lehet hogy igazából nem is olyan jófej:'D
tegnap 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nincs véletlen valami közös téma? Pl neki is van kutyája, neked is van és akkor ezt szóbahozhatnád, vagy mondd hogy tetszik a valamilyen ruhája, kérdezd meg hogy hol vetted stb.
tegnap 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Holnap együtt lesz óránk lehet próbálok vele beszélgetni

Köszi a segítséget!!

tegnap 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!