Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A hajszín számítana?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hajszín számítana?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit buta kérdésnek számít...De szerintem akár elgondolkoztatható is lehet.Igaz, mindenkinek van egy ideállja.Mindegy hogy fiú vagy lány itt az adott személy, de nektek személy szerint számít a hajszín?

2017. márc. 10. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem igenis számít (22/F). A rózsaszín, zöld, lila tincsektől vagy röhögőgörcsöt kapok, vagy feltűnési viszketegségben / "én nem vagyok olyan mint bárki más" szindrómában szenvedőnek tartom az adott egyént, és nem kezdenék kapcsolatot.


Ettől függetlenül az ő dolga, magánügy, én is úgy hordom pl. az arcszőrzetem, ahogy akarom, nyilván van aki a pajeszomon röhög, mindenkinek legyen olyan, ahogy jólesik. :) Csak nem tudnám elképzelni magam olyan kapcsolatban ahol a másik haja egy szivárvány, annál laposabb személy vagyok.


Ha természetes színre gondoltál, az annyira nem számít, inkább a személyisége (persze van preferancia meg ideál de az nincs kőbe vésve).

2017. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vöröset előnyben részesítem, meg a vadabb színeket, kék zöld stb, de nem-nem számít, ha megszeretem vagy tetszik az illető.
2017. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nekem személy szerint a természetes hajszínek jobban tetszenek, de persze mindenkinek szinte más-más az ízlése.Igazából szöszi vagyok, de egyszer voltam annyira banga hogy egy elvesztett fogadás miatt pirosra(nem, nem vörösre) festettem a hajam.. :P Az akkori barátom egyátalán nem támogatott benne...Mára már én nem szeretem festeni a hajam...

2017. márc. 10. 15:13
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem eddig mindig csak szőkék tetszettek...😂 Nem tehetek róla...😂
2017. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barna az ideál, de teljesen el tudok tőle tekinteni, az csak ilyen "jó ha van, de teljesen mindegy, ha nem úgy van". A lényeg hogy a hajszín természetes legyen. Nem szeretem ha festeti a lány, főleg azt meg gyűlölöm ha ilyen kék, meg ilyen zöld. Azok nagyon taszítóak. 18/f
2017. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem a szőke tetszik a legjobban egy lányon, a vörös meg a legkevésbé, de nem mérvadó, vagy huszadrangú dolog, hogy milyen a hajszíne :) Pl. exem barna hajú volt, meg vörös hajú lány is tetszett már.

21/F

2017. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a szőkéket nem szeretem, de van akinek jól áll, meg nem ez lesz a döntő kérdés.
2017. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
yééé hello ALexandra :D
2017. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nekem a fekete hajú fiúk jobban bejönnek. Nem tudom miért amúgy. Minél sötétebb a hajszíne annál jobban tetszik külsőleg. Persze utána kiderülhet ,hogy egy gazember,de külsőre a sötétebb szín jön be. 19L.
2017. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Én a barnákat részesítem előnyben, de igazából tök mindegy. Tetszett már szőke hajú srác is. Nálam a belső fontosabb.
2017. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!