Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek jeleknek számítanak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jeleknek számítanak? Vagy mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik lassan egy hónapja és sokszor nézz és volt miko rám mosolygott.Ma rám köszönt mikor egy olyan barátnőmmel voltam akit ismer és vissza köszöntem.Nagyon sokszor nézz vagyis sokszor láttam már hogy bámul

szept. 16. 08:27
A kérdező szavazást indított:
Tetszhetek neki
Nem érez irántam semmit
13 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Ennyiből nehéz megállapítani biztosra, de valószínű, hogy kedvel
szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%

16 éven alul ide tilos regisztrálni.

Fél kilenckor hogyhogy nem vagy órán, s nem adtad le a telefonodat?

szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem jelent
szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

2-es ne okoskodjál már...

A kérdésre válaszolva ennyiből nehéz megállapítani, próbálj közeledni hozzá, ha nem érez irántad semmit elég hamar le fog esni.

szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Arra gondoltam hogy köszönök neki és próbálom figyelni hogy ő erre mit reagál,szerintetek ez jó?
szept. 16. 18:09
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor kedvelhet??
szept. 16. 18:09
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért tudtam írni ilyenkor mert nem volt első órám
szept. 16. 18:21
 8/16 anonim ***** válasza:
akár megpróbálhatsz vele barátkozni is...:D De a köszönés nem rossz elsőre. Mosolyogj rá mindenképp.
tegnapelőtt 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
de egyébként meg próbálj nem apróságokból táplálkozni, hogy tetszel-e vagy sem... minden ember máshogy mutatja ki, az ember lánya pedig hajlamos mindent félreértelmezni, ha tetszik neki valaki.
tegnapelőtt 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ma mosolyogtam rá és vissza mosolygott,ez haladásnak számít?
tegnapelőtt 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!