Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelenthet valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Van 1 srác aki folyamatosan piszkál , szoktam vele normálisan is beszélgetni. Annyi a lényeg hogy 1 X piszkalodott és szerintem úgy érezte hogy megbántott mert azt mondta hogy ugye tudom hogy csak szeretetből piszkál. Erre én azt válaszoltam hogy igen tudom, ő meg tök ki volt akadva hogy egy ilyenre hogy tudom azt mondani hogy igen. Meg kérdeztem tőle hogy mért mit kellett volna mondanom?, Erre rám nézz vagy 10 másodpercig biztos hogy a szemembe nézett és utána azt mondja hogy nem tudja.

szept. 10. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Igen! 🤭
szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Attól is függ hogy mivel és hogyan piszkál. De jelent vmit az tuti.
szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Dúl a love, egészségetekre!
szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt jelenti, hogy tetszel neki.
szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!