Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
elkezdodott ujra a suli es van egy uj osztalytarsam aki fiu. meg nyaron volt vele szerencsem 2 alkalommal augusztusba es juliusba is beszelni. nagyon kedves volt egyebkent. az iskolankba az osztalykirandulasok nyar vegen vannak, iden pl 26-an es 27-en volt. ott mar ott volt az uj srac, es eszrevettem, hogy folyamatosan nez engem. nem ertem mi tortenik, ma volt az elso nap, kb egesz nap bamult. meg az osztalykirandulas alatt is tobbszor felvettem vele a szemkontaktust. ma is nezett, es ahogy odaneztem elforditotta a fejet. es meg osztalycsoportba is beszeltunk tegnap delutan. nem ertem, hogy miert nem jon esetleg oda, es csak messzirol nez. szerintetek ez miert van?

szept. 2. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki valószínűleg tettszel
szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván bejössz neki

Menj oda te hozzá

szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
vagy kva ronda vagy és azért néz vagy tetszel neki. mejd oda hozzá te
szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Új vagyok én is az osztályban.

Nézek én is kb mindenkit, van hogy odanéz és jön a kínos "eltekintés" részemről.

Általában nem gondolom hogy ez bárkiben is felvetne egy olyan elméletet hogy lehet azért csinálom mert bejön nekem az illető.

Mikor új vagy kicsit kellemetlen egy olyan társaságba bekerülni ahol mindenki ismeri egymást, és ezért csinálsz ilyen random dolgokat hogy random nézelődsz stb.

Nyilván lehet hogy ő másként néz téged és rajtad gyönyörködik, végig specel téged stb de ez sajnos ennyiből nem derül ki

szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!