Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet ez??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez??

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem, és nem tudom eldönteni, hogy ugyanígy érez e. Mikor szakított a barátnőjével, nagyon kedves volt, segített, udvarias volt stb., de a barátai miatt nagyon nagyfiú szeretne lenni, és beszólogat meg ilyenek. Egyszer már beszéltünk, de nem tértünk ki erre a témára. Viszont változik a kedve, egyszer nagyon kedves, aztán elég bunkó tud lenni. Nem tudom akar e valamit tőlem

máj. 4. 21:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak szórakozik, gúnyolódik, de lehet, hogy tetszel neki és így viccelődik. Írogattok? Beszéltek néha esetleg?
máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánult meg, hogy kedves volt?
máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Tedd ki az ilyenkor szokásos insta posztok egyikét, pl. "Lenne nálad esélyem?".

Ha erre privátban válaszol, hogy "meg hát...", akkor máris nyert ügyed van...

máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki storyba írj-írokot, ha szeretne valamit szavaz, vagy ír.
máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb beszéltek, mondd azt, hogy sajnos neked a bunkó srácok nagyon taszítóak. Ha ezek után változik a viselkedése, akkor komoly esély van rá, hogy bejössz neki.
máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Aki a haverjai előtt máshogy viselkedik veled, mint kettesben, az sosem fog rendesen felvállalni, mert egy éretlen pöts...
máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen fiú. Eleinte iszonyú cuki volt, utána közepes, végül már csak bunkó. Folyton mondta, milyen király csaj vagyok még minden, de csak játsszadozott velem. Végül nagyon megbántott. De ismerek olyat is, aki így jött össze a barátjával, szóval hajrá!💪
máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk ismerősök, félek bejelölni őt. Nem dumálunk, ez inkább az ő hibája, ha rajtam múlna simán dumálnék vele. Egyszer mikor beszéltünk nem beszéltünk meg mindent, és megakarom csak nem tudom hogyan és mikor.
máj. 5. 19:47
 9/23 anonim ***** válasza:
#8 Mit beszéltetek vele akkor? Ezt jó lenne tudni.
máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan jelöld be vagy kövesd be instán. Ezeknek már nincsen semmi súlya, azt jelöljük/követjük akit ismerünk, nem fogja ettől azt hinni, hogy tetszik neked.
máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!