Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet ez??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez??

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem, és nem tudom eldönteni, hogy ugyanígy érez e. Mikor szakított a barátnőjével, nagyon kedves volt, segített, udvarias volt stb., de a barátai miatt nagyon nagyfiú szeretne lenni, és beszólogat meg ilyenek. Egyszer már beszéltünk, de nem tértünk ki erre a témára. Viszont változik a kedve, egyszer nagyon kedves, aztán elég bunkó tud lenni. Nem tudom akar e valamit tőlem

máj. 4. 21:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy egyszer felhivtam, és mondtam hogy szerenték vele beszélni meg ilyenek, de azóta nem került sor erre… De nem mondott semmit es semmi se valtozott..
máj. 5. 22:18
 12/23 anonim ***** válasza:
#11 mérlegeld, hogy szerinted gúnyolódik e vagy komolyan gondolja.
máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Miket mond amikor beszólogat?
máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
oszinten szerintem ez csak a baratjai miatt csinalja, nem tudom.. Voltak kisebb beszolasai, de nagyon illedelmes velem, mindig elore enged, megtartja az ajtot
máj. 5. 23:34
 15/23 anonim ***** válasza:
#14 Megmondhatod neki, hogy addig nincs esélye nálad, ameddig képtelen levetkőzni azt az ötvés hozzáállást, hogy a barátai miatt megváltozik.
máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"az a baj, hogy egyszer felhivtam, és mondtam hogy szerenték vele beszélni meg ilyenek, de azóta nem került sor erre…"

Mégis miről akartál vele beszélni?

máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Arról, hogy mit érzek iránta.
máj. 6. 19:46
 18/23 anonim ***** válasza:
Képes voltál emiatt felhívni és letámadni ezzel? Mit kezdjen ezzel az információval, ha ő nem szerelmes beléd?
máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy nem tudom mit érez irántam. Egyébként meg, szerinted hogy az istenbe tudom elmondani ha nem hivásba, vagy személyesen? Küldjek üzenetet hogy “Szia amúgy már 1éve tetszel”? Vagy mi? gondolkozz mielőtt irsz! 🤦🏻‍♀️
máj. 7. 16:41
 20/23 anonim ***** válasza:

Se előtte, se azóta nem beszéltetek telefonon, csak akkor egyszer, amikor szerelmet vallottál neki? Akkor nem az én fejemben van baj...

Nekem egy lány ne valljon szerelmet, én vagyok a férfi, én akarom becserkészni és levadászni a lányt! Nincs szükségem arra, hogy tágra nyílt szemekkel és széttett lábakkal várjon, azért, mert ő úgy érzi, hogy szerelmes belém...

máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!