Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet ha néha nem ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ha néha nem ír vissza órákig, pedig ráér?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyok egy lánnyal már évek óta, de elkezdtem egy kicsit többet érezni iránta. Nagyon jól kijövünk, szerintem lenne esély egy kapcsolatra is akár.

Rengeteget beszélünk, viszont néha előfordul, hogy nem ír vissza órákig, pedig tudom, hogy nem csinál akkor épp semmit.

Ennek mi lehet az oka, jelenthet valamit?


aug. 20. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem a neten éli az életét.
aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Nincs kedve hosszan írkálni, olvas egy könyvet és benne van a storyban, nem akarja ott akkor abbahagyni, épp a ruháit szanálja, rendezi; takarít, a szüleivel beszélget, tesóval veszekszik, barátnővel trécsel hívásban.


Tudod, hogy épp akkor nem csinál semmit. Figyeled? Ott állsz az ablakában és nézed, hogy mikor válaszol?


Foglald le magad te is addig, amíg válaszol.

aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg nem a telefonjába bújva éli az életét, mint te.
aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Untatod őt a papucs mentalitásoddal ezért inkább komoly emberekkel beszélget.
aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Talán szeretne fejben egy időre máshol lenne, szeretné az idejét maga beosztani, nem bejövő üzenetektől függővé tenni, mint valami ügyfélszolgálaton.


A "tud" és a "kötelező" két különböző dolog.

aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Azt, hogy egy idióta vagy, és azt hiszed, hogy csak körülötted forog a világ. Aztán majd rájössz, hogy nem. Jobb, ha ezt magadtól teszed, és leépíted ezt az illúziót, mert különben rengeteg kapcsolatot teszel tönkre, sok feszültséget keltesz magad körül, amit nem sokan szeretnek.


Mi van, ha filmet néz, ha olvas, ha a telefonja nincs mellette, ha el van némítva, táskájában van, nem veszi észre.


Jobb lenne felnőni, és ilyen apróságon nem hisztizni, mert elég gáz.

aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
milyen az, amikor valaki nem csinál semmit? tényleg érdekelne.
aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Milyen az, hogy nem csinál semmit, és honnan tudod, hogy nem csinál semmit?

Mondták már, hogy iszonyat gáz vagy?! Ciángáz. Konkrétan mérgező.

Előbb jöjj egyenesbe, irány a pszichológus, vagy pszichiáter, aztán ha rendben vagy, akkor majd ráérsz csajozni.


Bizonyára az van, hogy ül az ágya szélén, szuggerálja a telefonját, hogy na, mikor írsz már, és amikor írsz, akkor szándékosan nem válaszol csak ül még órákon át. Mindezt azért, hogy ezt a kérdést feltedd itt.

aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
73%
Tényleg, mégis honnan a f@$zból veszed, hogy éppen akkor "ráér" és valóban nem csinál SEMMIT sem? Tudod róla, hogy sokat szokott unatkozni és nincsenek hobbijai vagy mi? Bár én is voltam ilyen régebben néhány évig, de az nem a nagyon közelmúltban volt, állandóan csak írogatni és chat-elve szórakozni akartam pár jó barátommal (tehát még csak nem is a te eseted, hogy te érzel valami a lány iránt, én csak barátaimmal akartam szinte állandóan) mindig amikor otthon voltam és nem volt mit csinálnom, mert én szerencsétlennek nem volt kedve mást csinálnia, csak velük akartam tölteni az időmet, persze másoknak még lehet élete rajtam kívül és nem lehetséges az, hogy mindig rögtön visszaírjanak mások, aztán meg csak ők lesznek dühösek, hogy idegesítő vagyok (mert rájuk is írtam mindig, hogy hahó, merre vagytok már stb.) és ez aztán nem a legjobb dolog a világon, így aztán csak azt tudom tanácsolni neked kérdező, hogy legyél türelmes, ne lássál bele a dologba olyat ami nincs, az ég egyadta világon semmi nincsen abban, ha az a csaj néhány órával később válaszol neked olykor, és semmiféleképpen se dühítsd magadra ilyennel, gondold át jobban a dolgot, ne gondold, hogy bármi különösebb dolgot is csinálna a lány azon kívül, hogy éppen valami más elfoglaltsága van neki, nem válaszolhat neked mindig rögvest, nem tud állandóan írogatni veled amikor éppen nem találkoztok személyesen, ennyi. (:
aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e ennek bármi lényeges jelentése, de az biztos, hogy nagyon nem jársz jó úton, ha azonnal visszaírsz neki, amikor ír neked.
aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!