Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csokolozni akart vajon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csokolozni akart vajon?

Figyelt kérdés
Egy lany aki mar egyszer friendzonolt egy hbban kereste a tarsasagom es amikor kettesben voltunk igy par entire volt az around de nem lett belole semmi mert nem tettem meg mert nemreg szakitottak velem es nem mertem mert ugye friendzonolt.

aug. 30. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak kétségbeesetten keresett vkit, mert őt is vki visszautasította. Csak egy pót ember voltál az is lehet. Vagy berúgott.

Egyébként készülj fel, mert mindjárt jönnek angolutáló kommentek.:)

aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem angolutáló, hanem anyanyelvünket védő.
aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
27 évesen nem értem a teljes mondatot :(
aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

"igy par entire volt az around" - Ide azt akarta írni, hogy pár centire volt az arcunk, nem angol szavakat akart használni.


Egyébként valószínűleg akart valamit. Egy friendzone lehet a körülmények, vagy akár élethelyzet miatt is, azóta sok dolog megváltozhatott. Akár az is lehet, hogy most a pia hozta ki belőle az őszintét.

aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsanat azt hittem kijavitottam de a 4es jol erti a mondatot,

Amugy o nem nagyon ivott tehat tomenyt nem is

aug. 30. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
akart. de olyan csajjal ne kezdj aki friendzoneolt.
szept. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Nekem kétszer is volt hogy friendzone után kezdett érezni irántam valamit a lány. Az egyikkel azóta is együtt vagyok.
szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!