Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16évesen 25éves barátnö?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16évesen 25éves barátnö?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és már 1éve van egy 25éves barátnöm ha szabadidöm van mindig vele vagyok nagyon szeretem ö már bemutatót a szüleinek nagyon kedvesek voltak és nem zavarta öket a kor különbség a én a jövö héten fogom bemutatni a szüleimnek és attol félek hogy a szüleim eltiltanak töle mert idösebb nem tudom mit csináljak tudnátok tanácsot adni? Nem tudnák élni nélküle ha 18éves leszek egyböl össze költözünk

aug. 15. 23:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

ANYAGILAG, hogy álltok? Mert ő már a 30 felé tart, és hamarosan akar babát. Te meg olyan vagy, mint itt a Gyakoris hazudozók, akik 6 éves koruktól dolgoznak, 18 évesen már diploma nélkül, diákmelóznak a NASA-nak, havi 5,7M-ért, és 23 évesen van kocsi, ház, kripto és állampapír portfóliójuk, olyan 3-350M értékben, és még az anyjuk is szűz!


De komolyan, a pénzed hiánya miatt fog lelépni a csaj, hacsak a szüleid nem NAGYON pénzesek.

aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
A lány szerintem agyilag 15 éves szinten van kb .
aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
cool story bro
aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Vagy csak akar valamit a fiútól.

Pénz, vagy testi kihasználás... El sem tudom képzelni, hogy egy felnőtt nő egy kamasz fiúval képzelje el az életét.

aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
szerintem ez kamu
aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ezzel nem tudom mi a baja mindenkinek.

A nőknek lehetnek ilyen preferenciáik is, fogadjuk el a nőket, ne ítéljük el csak azért, mert kicsit fiatalabbakat szeret.

aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Azt se tartjuk egészségesnek, ha a 25 éves férfi 16 éves csajjal kezd. Ugyanaz.

Vagyis egy dolog mégis más: a pasiknak kevésbé ketyeg biológiai óra, persze már egyre többen vannak úgy, hogy eleve nem akarnak gyereket, náluk ez nem probléma.

aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Senior Séf ***** válasza:

"ha 18éves leszek egyböl össze költözünk"

Ha addig fel nem ébredsz, hogy a bilibe lóg a kezed.

aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Többen várjuk a választ: LÓVÉD, van-e a csajra?

aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Most így elolvasva a kommenteket😅az mennyire gáz,ha én 20 éves lány vagyok,de megnézem a 15 éves fiúkat? 15 évessel nem jönnék össze,ahhoz túl gyerek,mint fejben,és testben is.Én sem vagyok egy érett ember,sőt..de azért na:))
aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!